d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev175767778795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 03:55pm
Quote (uberpro123 @ Jul 31 2010 10:53pm)
remélem nem mert egy jó angliában játszó futball kapusnak szüksége van a kezére.
ha érdekel hogy miért elmondom.
Jozef válaszolt az egyik inurface postra, hogy az anyukája meghalt.
erre pofádbabele azt írta rá h leszarom vagy hasonló de ilyen ocsmány stílusban.

akkor ha Jozef megkapta ezért a +10et és a 24h-t akkor ez is jogos és lehet surmónak, téglának hívni/nevezni a sub 60-70%-a tuti hogy már csinált ilyet, én is így kaptam meg az utolsó warnomat.


Ez itt nem így müködik
jozef ofc kapjon warnt, de namechange prau nehogy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 31 2010 03:59pm
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 23:53)
remélem nem mert egy jó angliában játszó futball kapusnak szüksége van a kezére.
ha érdekel hogy miért elmondom.
Jozef válaszolt az egyik inurface postra, hogy az anyukája meghalt.
erre pofádbabele azt írta rá h leszarom vagy hasonló de ilyen ocsmány stílusban.

akkor ha Jozef megkapta ezért a +10et és a 24h-t akkor ez is jogos és lehet surmónak, téglának hívni/nevezni a sub 60-70%-a tuti hogy már csinált ilyet, én is így kaptam meg az utolsó warnomat.


mert az aztán kurvára a subra tartozik , hogy meghalt az anyukája .. :zzz:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 03:59pm
Quote (Vismajor @ Jul 31 2010 09:55pm)
Ez itt nem így müködik
jozef ofc kapjon warnt, de namechange prau nehogy


Megérdemelte, és ha visszajön és ugyan úgy csinálni fogja a fesztivált hát hagyom had csinálja, a pm még mindig ingyen van.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 04:00pm
Quote (Anamy @ Jul 31 2010 10:59pm)
mert az aztán kurvára a subra tartozik , hogy meghalt az anyukája .. :zzz:


Akkor lac2 testvére is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2010 04:00pm
Quote (uberpro123 @ Jul 31 2010 09:48pm)
namechange-inurfacebalázs-pofádbabele 30%-os lett a pm reportomnak köszönhetően. most büszke vagyok magamra hogy tettem valamit a közösségért.


inurface eddig is 30on volt


sunnymarcell
Waiting for Your Approval - 1 days, 0 hours ago

marcika te meg ne basztass már
nem leszünk barátok.

This post was edited by sylke on Jul 31 2010 04:01pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:02pm
Quote (Anamy @ Jul 31 2010 09:59pm)
mert az aztán kurvára a subra tartozik , hogy meghalt az anyukája .. :zzz:


Amikor Lac2 bepostolta hogy meghalt a testvére(R.I.P.) akkor mindenki sajnálta és nem ugatott neki senki.
Ha Jozef bepostol hasonlót akkor autokurvaanyádleszarunktebüdösgecirandom nem?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 04:03pm
Quote (uberpro123 @ Jul 31 2010 11:02pm)
Amikor Lac2 bepostolta hogy meghalt a testvére(R.I.P.) akkor mindenki sajnálta és nem ugatott neki senki.
Ha Jozef bepostol hasonlót akkor autokurvaanyádleszarunktebüdösgecirandom nem?


igen ez itt így müködik
jó nagy szar mi?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:04pm
Quote (sylke @ Jul 31 2010 10:00pm)
inurface eddig is 30on volt


sunnymarcell
Waiting for Your Approval - 1 days, 0 hours ago

marcika te meg ne basztass már
nem leszünk barátok.


20% volt még délután, mostmár 30on van.

Quote (Vismajor @ Jul 31 2010 10:03pm)
igen ez itt így müködik
jó nagy szar mi?


;o
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2010 04:05pm
Quote (uberpro123 @ Jul 31 2010 10:02pm)
Amikor Lac2 bepostolta hogy meghalt a testvére(R.I.P.) akkor mindenki sajnálta és nem ugatott neki senki.
Ha Jozef bepostol hasonlót akkor autokurvaanyádleszarunktebüdösgecirandom nem?


jozefnek kije halt meg?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 31 2010 04:05pm
Quote (uberpro123 @ 1 Aug 2010 00:02)
Amikor Lac2 bepostolta hogy meghalt a testvére(R.I.P.) akkor mindenki sajnálta és nem ugatott neki senki.
Ha Jozef bepostol hasonlót akkor autokurvaanyádleszarunktebüdösgecirandom nem?


nem nagyon vagyok hunsubon , nem láttam , hogy ő bepostolt , szerintem ez tőle is hülyeség . De akárhogyis , lackettőt kicsit többen szeretik a subon mint jozseft
Go Back To Magyar Topic List
Prev175767778795001Next
Closed New Topic New Poll