d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17576777879410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:16am
én meg bva-s vagyok szintén elsőéves.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 09:16am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 04:15pm)
Most leszek 2. éves BJKMK - Had- és biz.tech. mérnök.

xSpikeyx is Zrínyis, csak ő katona had- és bt.-s


Zrínyi fags <_<
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:17am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 17:16)
Zrínyi fags <_<


Mekszájjuk a subot!
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:18am
hehe még az is lehet, hogy ismerjük látásból egymást..

röhögök :D
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 24 2010 09:18am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 16:16)
Zrínyi fags <_<


a szalai is volt zrínyis egy kicsit ha jól emlékszem :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:19am
Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:18)
hehe még az is lehet, hogy ismerjük látásból egymást..

röhögök :D


Hehehe, lehet! :D Voltál gólyatáborban? Melyikben? Elsőben voltam Én.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 09:19am
Quote (SamLee @ Jun 24 2010 04:18pm)
hehe még az is lehet, hogy ismerjük látásból egymást..

röhögök :D


Hát max az asztal alatt láthattad, mert fölötte nem látszik :DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:20am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 17:19)
Hát max az asztal alatt láthattad, mert fölötte nem látszik :DDDDDDDDDDDDDD


és? Engem legalább látnak és nem a pincébe vagyok bezárva. ;) :D
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:20am
ott nem voltam sajnos..

van még vizsgád? nekem ez az árvizes védekezős civilekből csapatszervezős szerencsétlenkedés nagyon szíjjelvágta az időszakot, nekem még van egy szigorlatom meg két vizsgám a jövő hétre, ha bent vagy, leguríthatunk egy sört az imoban :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:21am
Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:20)
ott nem voltam sajnos..

van még vizsgád? nekem ez az árvizes védekezős civilekből csapatszervezős szerencsétlenkedés nagyon szíjjelvágta az időszakot, nekem még van egy szigorlatom meg két vizsgám a jövő hétre, ha bent vagy, leguríthatunk egy sört az imoban :D


IMO-ban drága a sör... :/ Nem szoktam ott inni.. ^^
Másrészt rég nincs vizsgám. :c Csak 1 volt egyébként is... :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev17576777879410Next
Add Reply New Topic New Poll