Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:20)
ott nem voltam sajnos..
van még vizsgád? nekem ez az árvizes védekezős civilekből csapatszervezős szerencsétlenkedés nagyon szíjjelvágta az időszakot, nekem még van egy szigorlatom meg két vizsgám a jövő hétre, ha bent vagy, leguríthatunk egy sört az imoban

IMO-ban drága a sör... :/ Nem szoktam ott inni.. ^^
Másrészt rég nincs vizsgám. :c Csak 1 volt egyébként is... :c