d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev175767778791141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Nov 5 2011 07:56am
lol, ket egymast koveto reszben ugyanazt a szamot hasznaltak a meghato jeleneteknel, eleg olcsok
also, VEGRE DUGTAK
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2011 08:05am
Quote (H4xooR @ 5 Nov 2011 12:57)
én várom a magyarfeliratot,szal csak holnap este/délután nézem meg :c

deazért már letöltöttem reggel8kor :DDDDDDDDDDDDDDDD


Amugy november 18.-án 2 rész lesz majd ha jól láttam, utána meg 2 hétig egy sem vagy hogy volt. :C
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Nov 5 2011 08:08am
Quote (Baleee @ 5 Nov 2011 10:12)
Meg viagrat is.


azzal nincs bajom
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 5 2011 08:22am
Quote (ImTalkingIt @ 5 Nov 2011 14:56)
lol, ket egymast koveto reszben ugyanazt a szamot hasznaltak a meghato jeleneteknel, eleg olcsok
also, VEGRE DUGTAK


8dddddddddd

Quote (Baleee @ 5 Nov 2011 15:05)
Amugy november 18.-án 2 rész lesz majd ha jól láttam, utána meg 2 hétig egy sem vagy hogy volt. :C


nembaj,kitartok!4
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2011 08:36am
Quote (ImTalkingIt @ 5 Nov 2011 15:56)
lol, ket egymast koveto reszben ugyanazt a szamot hasznaltak a meghato jeleneteknel, eleg olcsok
also, VEGRE DUGTAK


Jah bazdmeg, ezzel én is így voltam. Első 3 évad nekem kibaszott idegesítő volt. 8DD Ameddig nem jöttek össze. Kurvára fel tudtam magam baszni Sarahn. : DDD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 5 2011 08:57am
epic sorozat a breaking bad, sajnos csak 4 évados. de ajánlom mindenkinek, aki az izgalmas és nem végtelen történeteket kedvelik.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 5 2011 09:25am
mentalista s04e07

Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Nov 5 2011 03:28pm
s3 is bedaralva
bossfight utan nem bantam volna egy rovid celebrating sc-szekszjelenetet :8
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2011 03:29pm
Quote (ImTalkingIt @ 5 Nov 2011 23:28)
s3 is bedaralva
bossfight utan nem bantam volna egy rovid celebrating sc-szekszjelenetet :8


: >
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Nov 5 2011 03:29pm
jim szerint a vilagot toltok
Go Back To Magyar Topic List
Prev175767778791141Next
Add Reply New Topic New Poll