d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev17576777879828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 22 2009 04:54am
Quote (sylKE @ Dec 22 2009 10:50am)
btw ha lennénk 10en akkor mehetnénk nostat gémeket, és akkor senki sem sirna amiatt h psrt veszit, és tökjokat gémelnénk egymással


this
ma szeretném visszaütni a statomat 1730ra legalább :c
afkj

This post was edited by sylKE on Dec 22 2009 04:55am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 22 2009 04:55am
Quote (farki @ 22 Dec 2009 11:53)
lol fg-ért küldtél meghívót?
nc

nvm

This post was edited by H4xooR on Dec 22 2009 04:57am
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Dec 22 2009 04:55am
Quote (farki @ Dec 22 2009 10:53am)
lol fg-ért küldtél meghívót?
nc


jaja 125 ér , ráadásul nem is küldött, N1


me got scammed hard

btw ha visszaküldenéd lacinak tedd ne nekem.

This post was edited by ikszipszilon on Dec 22 2009 04:56am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 22 2009 04:56am
6 tag: Rezs, Nerz8, sylKE, H4xooR, farki, ikszipszilon

gyere te is gémelni kisköcsög.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 22 2009 04:57am
na de én most megyek tolok 1-et, ugyanis nem várom meg syl 3 órás zuhanyzását

jöjjön most akki akkar

This post was edited by Rezs on Dec 22 2009 04:58am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 22 2009 04:58am
Quote (ikszipszilon @ 22 Dec 2009 11:55)
jaja 125 ér , ráadásul nem is küldött, N1


me got scammed hard

btw ha visszaküldenéd lacinak tedd ne nekem.


de küldtem,csak nem kapta meg,nem tudom miért,mindenki más megkapta akinek küldtem.

ask bence. arról meg nem tehetek ha szar a rencer. és visszafogom küldeni,ha mástnem resetkor.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 22 2009 05:06am
Quote (ikszipszilon @ 22 Dec 2009 11:55)
jaja 125 ér , ráadásul nem is küldött, N1


me got scammed hard

btw ha visszaküldenéd lacinak tedd ne nekem.


lóóóóóól

én anno úgy kaptam, h egy másik fórumon volt egy HON beta invites thread, oda beírtam, hogy kérnék szépen egyet, s rá 2-3 órával egyik arc küldött is :D
pedig az volt az első postom azon a fórumon.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 22 2009 08:32am
zsinorban 3 gém amit 15 perc után feladtak
okájé
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 22 2009 10:04am
Csinaltam uj accot, es nyertem is egyet rogton. N1 ez a Hellbringer xD
Mid game-ig jutottunk, masik team feladta, mikor defelni akartak a masodik tornyot alul, mind az 5 ott volt, rajuk ultiztam, es seccperc szetszedtuk oket.
k`6 en vagyok btw sracok, sry, ha nem vagtatok le rogton :c
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 22 2009 10:14am
Quote (Moonflow @ 22 Dec 2009 17:04)
Csinaltam uj accot, es nyertem is egyet rogton. N1 ez a Hellbringer xD
Mid game-ig jutottunk, masik team feladta, mikor defelni akartak a masodik tornyot alul, mind az 5 ott volt, rajuk ultiztam, es seccperc szetszedtuk oket.
k`6 en vagyok btw sracok, sry, ha nem vagtatok le rogton :c


lóóóóóóóóóóóóóóól multi
Go Back To Magyar Topic List
Prev17576777879828Next
Add Reply New Topic New Poll