Quote (ikszipszilon @ 22 Dec 2009 11:55)
jaja 125 ér , ráadásul nem is küldött, N1
me got scammed hard
btw ha visszaküldenéd lacinak tedd ne nekem.
lóóóóóól
én anno úgy kaptam, h egy másik fórumon volt egy HON beta invites thread, oda beírtam, hogy kérnék szépen egyet, s rá 2-3 órával egyik arc küldött is

pedig az volt az első postom azon a fórumon.