Quote (Vismajor @ 12 May 2010 15:15)
Én meg úgy vagyok vele, hogy magyar csapatnak/válogatottnak akárhol akármikor, egy olyan magyarnak aki xx éve nem itthon játszik és válogatottságot is lemondta mert konfliktusa volt egy fasszal, az számomra antipatikus és a szívem nem kezd el automatice kalapálni érte
De a suliban meg jó mréges voltam, azér fogalmaztam ilyen csúnyán
szerintem azzal nincs semmi baj hogy 5 éve külföldön játszik és igen megbecsült focista az angoloknál. az meg hogy lemondta a válogaottságot ugyan ugy az ő hibája is mint ahogy az edzőé is
és a mai magyar labdarugásban valóban örülni kell már ilyennek is, bár ez az igazán szomorú