d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev17576777879382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 12 2010 06:36am
Quote (Inakwo @ 12 May 2010 14:28)
nem kell vele foglalkozni

ki hol nézi?

én haverokkal kocsmában elvileg :)


én még nemtudom :) talán barátnőmnél :S
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 12 2010 06:43am
Quote (Inakwo @ May 12 2010 02:28pm)
nem kell vele foglalkozni

ki hol nézi?

én haverokkal kocsmában elvileg :)


otthon^^
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
May 12 2010 06:45am
valaki letudna irni pontosabban, hogy melyik csatorna adja?
story v digi, mert egyik csatorna nagymutternal masik meg itthon van es ettol fugg hogy hol alszok...
ty.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 12 2010 06:47am
Quote (Zkilla @ 12 May 2010 13:45)
valaki letudna irni pontosabban, hogy melyik csatorna adja?
story v digi, mert egyik csatorna nagymutternal masik meg itthon van es ettol fugg hogy hol alszok...
ty.


mind a kettő adja 20:45-től
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
May 12 2010 06:57am
Quote (Inakwo @ 12 May 2010 13:47)
mind a kettő adja 20:45-től


tyty.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 12 2010 08:05am
Quote (ZeNoR @ May 12 2010 01:14pm)
te továbbra is csak idióta maradsz.


Tök jó, hogy magyar, de magyar ember nem lehet antipatikus? Ne legyünk már ilyen korlátoltak, ugyanmár
DE ofc hajrá Fulham!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 12 2010 08:13am
Quote (Vismajor @ 12 May 2010 15:05)
Tök jó, hogy magyar, de magyar ember nem lehet antipatikus? Ne legyünk már ilyen korlátoltak, ugyanmár
DE ofc hajrá Fulham!


hát én azért ugy vagyok vele hogy ha egy magyar játszik egy ilyen rangos kupa döntőjében akkor már csak szurkolok neki :)

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 12 2010 08:15am
Quote (Inakwo @ May 12 2010 03:13pm)
hát én azért ugy vagyok vele hogy ha egy magyar játszik egy ilyen rangos kupa döntőjében akkor már csak szurkolok neki :)


Én meg úgy vagyok vele, hogy magyar csapatnak/válogatottnak akárhol akármikor, egy olyan magyarnak aki xx éve nem itthon játszik és válogatottságot is lemondta mert konfliktusa volt egy fasszal, az számomra antipatikus és a szívem nem kezd el automatice kalapálni érte
De a suliban meg jó mréges voltam, azér fogalmaztam ilyen csúnyán
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 12 2010 08:20am
Quote (Vismajor @ 12 May 2010 15:15)
Én meg úgy vagyok vele, hogy magyar csapatnak/válogatottnak akárhol akármikor, egy olyan magyarnak aki xx éve nem itthon játszik és válogatottságot is lemondta mert konfliktusa volt egy fasszal, az számomra antipatikus és a szívem nem kezd el automatice kalapálni érte
De a suliban meg jó mréges voltam, azér fogalmaztam ilyen csúnyán


szerintem azzal nincs semmi baj hogy 5 éve külföldön játszik és igen megbecsült focista az angoloknál. az meg hogy lemondta a válogaottságot ugyan ugy az ő hibája is mint ahogy az edzőé is

és a mai magyar labdarugásban valóban örülni kell már ilyennek is, bár ez az igazán szomorú
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
May 12 2010 08:25am
nemtudom lehet-e, de vki nem akar fogadni a meccs vegeredmenyeben, v hogy meik csapat nyer?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17576777879382Next
Add Reply New Topic New Poll