d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17587597607617621468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 08:58am
Quote (sylke @ 4 Aug 2015 16:53)
nemtudom kinek a multija ez a szar, nem követem számon, csak vmelyik postban olvastam hogy direkt rá lett guglizva

amugymeg milyen elbaszott kretén jön statisztikával, amikor az egyén szempontjábol teljesen jelentéktelen
föleg ha más a _tapasztalata_

amugy kb 2 postot olvastam el, de vmit random be kellett hánynom mert már megint ilyen 110% retardban tolod, nem értem miért


https://coub.com/view/7k0ct meg mindig.


Amugy meg jarabek gergoke professzionalis menedzser es lol jatekos ure.

This post was edited by Baleee on Aug 4 2015 08:59am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 09:01am
Quote (sylke @ Aug 4 2015 03:53pm)
nemtudom kinek a multija ez a szar, nem követem számon, csak vmelyik postban olvastam hogy direkt rá lett guglizva

amugymeg milyen elbaszott kretén jön statisztikával, amikor az egyén szempontjábol teljesen jelentéktelen
föleg ha más a _tapasztalata_

amugy kb 2 postot olvastam el, de vmit random be kellett hánynom mert már megint ilyen 110% retardban tolod, nem értem miért


?XD bajok vannal sylke? mert úgy érzem hogy súlyos problémákkal küzdesz

1részt ez volt az első postom itt, szóval nemtudom hogy hogyan olvastad el 2 postom (vagy ha nem az enyémet akkor minek nekem válaszolsz és miért retardozol)

a statisztika meg igenis fontos, mert joey az egész ausztriai életről pofázik úgy mintha szarabb (vagy hasonló) lenne mint itt, a saját nyomorék tapasztalata alapján ami teljesen irreleváns mert nem jellemző az átlagra (és le is írtam hogy miért nyomorék)

a multit meg nem védem és le is szarom, csak joey primitívsége baszta ki a biztosítékot, amúgy el se olvastam a postokat csak véletlenül megláttam ezt hogy százalékokkal dobálózott és ez alapján kijelentette hogy ott ugyanolyan mint itt, lehet hogy faszságot is írtam mert az előzményeket el se olvastam, de hát én már csak ilyen vagyok

Quote (-joey- @ Aug 4 2015 03:52pm)
Maradjunk annyiban, hogy hülye vagy ehhez.

A manipuláció meg az, amit jarabek menedzser barátod írt, miszerint itthon mindenki senee, aki nem lop, csal és hazudik. :D


te meg az élethez balfasz, ha tényleg úgy van amit leírtál XDD


én kezdő mérnökként itt megkapok 200k-t nettó ha szerencsém van, az albérletem kb 100-120ezer körül mozogna ha egyedül laknék 1 szar kis garzon lyukban a belvárosban

bécsben kb 2500 euró lenne a kezdőm, és a belvárosban kapnék 6-700 euróért sokkal igényesebben kinéző felújított garzont.

tanulj meg számolni, vagy csak ne legyél ennyire buta pls


de amúgy biztos mindenki azért emigrál ki a faszba, mert itt ugyanolyan jól meglehet élni mint ott

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 4 2015 09:02am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 09:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Aug 2015 17:01)
?XD bajok vannal sylke? mert úgy érzem hogy súlyos problémákkal küzdesz

1részt ez volt az első postom itt, szóval nemtudom hogy hogyan olvastad el 2 postom (vagy ha nem az enyémet akkor minek nekem válaszolsz és miért retardozol)

a statisztika meg igenis fontos, mert joey az egész ausztriai életről pofázik úgy mintha szarabb (vagy hasonló) lenne mint itt, a saját nyomorék tapasztalata alapján ami teljesen irreleváns mert nem jellemző az átlagra (és le is írtam hogy miért nyomorék)

a multit meg nem védem és le is szarom, csak joey primitívsége baszta ki a biztosítékot, amúgy el se olvastam a postokat csak véletlenül megláttam ezt hogy százalékokkal dobálózott és ez alapján kijelentette hogy ott ugyanolyan mint itt, lehet hogy faszságot is írtam mert az előzményeket el se olvastam, de hát én már csak ilyen vagyok



te meg az élethez balfasz, ha tényleg úgy van amit leírtál XDD


én kezdő mérnökként itt megkapok 200k-t nettó ha szerencsém van, az albérletem kb 100-120ezer körül mozogna ha egyedül laknék 1 szar kis garzon lyukban a belvárosban

bécsben kb 2500 euró lenne a kezdőm, és a belvárosban kapnék 6-700 euróért sokkal igényesebben kinéző felújított garzont.

tanulj meg számolni, vagy csak ne legyél ennyire buta pls


de amúgy biztos mindenki azért emigrál ki a faszba, mert itt ugyanolyan jól meglehet élni mint ott


Csak mondom, hogy egy garzonlakas 60-65k pesten a rezsi villannyal nettel vizzel meg mac 25k egy embernek. 120k mar 1,5-2 szobas kenyelmes kis lakas. Jah es raadasul nem 5m belmagassagu gecidraga fenntartasu lakas hanem relative uj (10eves epulet) lakas.

Meg szerencse, hogy te tisztaban vagy az itthoni helyzettel.

Raneztem osztrak arakra. Nem tudom te mirol beszelsz de agy hasonloan 'belvarosi'/belvaros kozeli, butorozott lakas 1000-1500 euro/honap. 33-50nm. :Dd

This post was edited by Baleee on Aug 4 2015 09:11am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 09:12am
Quote (Baleee @ Aug 4 2015 04:06pm)
Csak mondom, hogy egy garzonlakas 60-65k pesten a rezsi villannyal nettel vizzel meg mac 25k egy embernek. 120k mar 1,5-2 szobas kenyelmes kis lakas. Jah es raadasul nem 5m belmagassagu gecidraga fenntartasu lakas hanem relative uj (10eves epulet) lakas.

Meg szerencse, hogy te tisztaban vagy az itthoni helyzettel.

Raneztem osztrak arakra. Nem tudom te mirol beszelsz de agy hasonloan 'belvarosi'/belvaros kozeli, butorozott lakas 1000-1500 euro/honap. 33-50nm. :Dd


WAT


ha találsz ilyet légyszi szólj, és már veszem is ki, mert már 3 hónapja keresek lakást


a google skilljeid meg nagyon failosak, kb fél éven keresztül néztem bécsben lakásokat mert úgy terveztem hogy kimegyek, és ha te 1000-1500 euroért látsz akkor valamit nagyon elbaszol

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 4 2015 09:13am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 09:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 04:01pm)
?XD bajok vannal sylke? mert úgy érzem hogy súlyos problémákkal küzdesz

1részt ez volt az első postom itt, szóval nemtudom hogy hogyan olvastad el 2 postom (vagy ha nem az enyémet akkor minek nekem válaszolsz és miért retardozol)

a statisztika meg igenis fontos, mert joey az egész ausztriai életről pofázik úgy mintha szarabb (vagy hasonló) lenne mint itt, a saját nyomorék tapasztalata alapján ami teljesen irreleváns mert nem jellemző az átlagra (és le is írtam hogy miért nyomorék)

a multit meg nem védem és le is szarom, csak joey primitívsége baszta ki a biztosítékot, amúgy el se olvastam a postokat csak véletlenül megláttam ezt hogy százalékokkal dobálózott és ez alapján kijelentette hogy ott ugyanolyan mint itt, lehet hogy faszságot is írtam mert az előzményeket el se olvastam, de hát én már csak ilyen vagyok



te meg az élethez balfasz, ha tényleg úgy van amit leírtál XDD


én kezdő mérnökként itt megkapok 200k-t nettó ha szerencsém van, az albérletem kb 100-120ezer körül mozogna ha egyedül laknék 1 szar kis garzon lyukban a belvárosban

bécsben kb 2500 euró lenne a kezdőm, és a belvárosban kapnék 6-700 euróért sokkal igényesebben kinéző felújított garzont.

tanulj meg számolni, vagy csak ne legyél ennyire buta pls


Te egy kurva okos gyerek vagy, majd tényeket írj nekem, ha kérhetem, ne terveket, hogy mennyit kapnál emitt, mennyit kapnál amott, mert tervadat =/= tényadat.

És ok sikert a 600 EUR-s bécsi belvárosi igényes lakáshoz és a 4-6 havi kauciókhoz btw. :D

This post was edited by -joey- on Aug 4 2015 09:15am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 09:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Aug 2015 17:12)
WAT


ha találsz ilyet légyszi szólj, és már veszem is ki


Epuletunkbe ami 10 eves, kozel belvaros alacsony rezsi, tegla epites haz elott megall a villamos de egyetem (elte, bme, sote, etc) 20 perc korul. Ennyiert adjak a lakasokat. Nyilvan nem haz aljaban van a morrisons meg faszom tudja de gyalog is fel ora alatt hazasetalok a 'belvarosbol' ha ugy van meg ejszakaik is kurvakozel vannak.

Batyamek is 65ert bereltek 33as lakast itt regebbeb meg a hirdeton is ennyiert van kirakca mindig ha van.

Havi viz+kozosk+melegviz/futes atlag 13-15k kozott mozog. Telen szomszed kifut.

This post was edited by Baleee on Aug 4 2015 09:17am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 4 2015 09:17am
Quote (Baleee @ Aug 4 2015 04:06pm)
Csak mondom, hogy egy garzonlakas 60-65k pesten a rezsi villannyal nettel vizzel meg mac 25k egy embernek. 120k mar 1,5-2 szobas kenyelmes kis lakas. Jah es raadasul nem 5m belmagassagu gecidraga fenntartasu lakas hanem relative uj (10eves epulet) lakas.

Meg szerencse, hogy te tisztaban vagy az itthoni helyzettel.

Raneztem osztrak arakra. Nem tudom te mirol beszelsz de agy hasonloan 'belvarosi'/belvaros kozeli, butorozott lakas 1000-1500 euro/honap. 33-50nm. :Dd


Szerintem nézz fel az ingatlan.com-on a kiadó lakásokra.

Én rendszeresen nézem az eladó/kiadó ingatlanokat és nem azt mondom, hogy 60k-ért nem találnék Pesten, de mondjuk normális helyen, normális garzon is 100k felett jár...
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 09:17am
Quote (-joey- @ Aug 4 2015 04:12pm)
Te egy kurva okos gyerek vagy, majd tényeket írj nekem, ha kérhetem, ne terveket, hogy mennyit kapnál emitt, mennyit kapnál amott, mert tervadat =/= tényadat.

És ok sikert a 600 EUR-s bécsi belvárosi lakáshoz btw. :D


http://4.1m.yt/CblmHwrv9.png

http://ausztriaiingatlan.hu/hu/kiado/alberlet/becs/kiado_alberlet_becs_ausztria_59__negyzetmeteres_2_szobas_alberlet-O2100095551.html



kb 1 percnyi keresésembe telt összesen


és nem tervekről van szó, hanem tényekről. az meg hogy te balfasz vagy és képtelen voltál jó béralkut kötni, vagy egy helyen nem ajánlottak annyit amennyi reális lett volna mert látták rajtad hogy szerencsétlen vagy, itthon meg 10 év alatt kiharcoltál valami viszonylag jól fizető állást hányadék végzettséggel, az megint nem túl alkalmas az életszínvonalak összehasonlítására.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 09:18am
Quote (Baleee @ Aug 4 2015 04:16pm)
Epuletunkbe ami 10 eves, kozel belvaros alacsony rezsi, tegla epites haz elott megall a villamos de egyetem (elte, bme, sote, etc) 20 perc korul. Ennyiert adjak a lakasokat. Nyilvan nem haz aljaban van a morrisons meg faszom tudja de gyalog is fel ora alatt hazasetalok a 'belvarosbol' ha ugy van meg ejszakaik is kurvakozel vannak.

Batyamek is 65ert bereltek 33as lakast itt regebbeb meg a hirdeton is ennyiert van kirakca mindig ha van.

Havi viz+kozosk+melegviz/futes atlag 13-15k kozott mozog. Telen szomszed kifut.


>régebben


bírom hogy osztod az észt, és közben fogalmad sincs hogy 1 éve mennyit drágultak az albérletek. és ilyen emberekre fecsérelje az ember az értékes vitaperceit :S
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 09:19am
Quote (beni @ 4 Aug 2015 17:17)
Szerintem nézz fel az ingatlan.com-on a kiadó lakásokra.

Én rendszeresen nézem az eladó/kiadó ingatlanokat és nem azt mondom, hogy 60k-ért nem találnék Pesten, de mondjuk normális helyen, normális garzon is 100k felett jár...


Sajat epuletunk/hirdeteseibol indulok ki. Itt a masfelesek 100-110be a 33-as 1 szobasok meg 60-65be mennek evek ota. Bar gyorsan 'el is kelnek', mert jo a hely.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17587597607617621468Next
Add Reply New Topic New Poll