d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1757758759760761830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2011 04:13am
Quote (atek555 @ Jan 7 2011 09:53am)
ez jó lehet mldre??? vagy kevés dam? ha jó akkor kb?
http://i51.tinypic.com/2mdl2fp.jpg


49 es karin még ennél is kevesebbet fog sebezni.
szertinem kevés,de majd a profik megmondják.
Member
Posts: 2,135
Joined: Apr 28 2010
Gold: 1,815.50
Jan 7 2011 04:16am
Hello

lvl 15 superior aerin shield 45@ 11 dura
str req 50

eu Hc ladder
érhet valamit vagy kuka?

vagy esetleg érdemes lyukasztani?

This post was edited by stivi1g on Jan 7 2011 04:22am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 7 2011 04:49am
Quote (stivi1g @ 7 Jan 2011 11:16)
Hello

lvl 15 superior aerin shield 45@ 11 dura
str req 50

eu Hc ladder
érhet valamit vagy kuka?

vagy esetleg érdemes lyukasztani?


sc-bn tuti kuka, sztem hc-ban sem kapsz érte sokat.
fools 18xed 1h fegyó: kuka. 18x max dam nagyon kevés, oathnak az avg több sztem nemhogy a max, ráadásul jobb ias, igaz 0AR, de az nem ér annyit - szeintem. AR dam nélkül max rabiesnak lehet jó, de neki a +5rabies fegyver a legjobb, illetve ha AR kell angelic-el lehet mókázni, valamint life/ar sc-ket használni - rabiesnak úgysem kell mana.

Btw elhatároztam h csinálok rabies drut, mass frw+dam project lesz, szeeznem kéne 1/xxAR/5 frw sc-ket
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 7 2011 05:52am
Quote (stivi1g @ Jan 7 2011 11:16am)
Hello

lvl 15 superior aerin shield 45@ 11 dura
str req 50

eu Hc ladder
érhet valamit vagy kuka?

vagy esetleg érdemes lyukasztani?


sc ben lldre nem rossz annyira, de nincs rajta dmg szal nem a legjobb, hcba meg kuka
Quote (Oberon_os @ Jan 7 2011 11:49am)
sc-bn tuti kuka, sztem hc-ban sem kapsz érte sokat.
fools 18xed 1h fegyó: kuka. 18x max dam nagyon kevés, oathnak az avg több sztem nemhogy a max, ráadásul jobb ias, igaz 0AR, de az nem ér annyit - szeintem. AR dam nélkül max rabiesnak lehet jó, de neki a +5rabies fegyver a legjobb, illetve ha AR kell angelic-el lehet mókázni, valamint life/ar sc-ket használni - rabiesnak úgysem kell mana.

Btw elhatároztam h csinálok rabies drut, mass frw+dam project lesz, szeeznem kéne 1/xxAR/5 frw sc-ket


mld rabies? nekem is kéne mld kari :C
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jan 7 2011 09:29am
Quote (Sanyika @ 6 Jan 2011 22:41)
eth titan 199ed euscnl-be mennyibe kerül?


bump
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 7 2011 09:31am
Quote (Sanyika @ Jan 7 2011 05:29pm)
bump


life leech?
szerintem 30-40 körul, 9 ll 50-60
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jan 7 2011 09:37am
Quote (Liliomtipro @ 7 Jan 2011 17:31)
life leech?
szerintem 30-40 körul, 9 ll 50-60


rosszul emlékeztem.
upped 197ed 9ll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2011 09:39am
Quote (Sanyika @ Jan 7 2011 03:37pm)
rosszul emlékeztem.
upped 197ed 9ll


nekem is van egy 200/9ll es (non eth)
megy egy eth 196 ed 9ll
mit érnek?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 7 2011 10:52am
1 pb 20 fcr 13 str 18 dex xx mana
ez kb mennyit erhet?
vagy csak 2 pb / nec el lenne jo?
sonci azt mondta h 1k korul, de nem hiszek neki
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 7 2011 11:05am
Quote (Coolface @ Jan 7 2011 05:52pm)
1 pb 20 fcr 13 str 18 dex xx mana
ez kb mennyit erhet?
vagy csak 2 pb / nec el lenne jo?
sonci azt mondta h 1k korul, de nem hiszek neki


ne is :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1757758759760761830Next
Closed New Topic New Poll