d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1756757758759760830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 6 2011 11:22am


ezekre kellene pc
mld ofc
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Jan 6 2011 11:37am
Quote (Coolface @ Jan 6 2011 06:22pm)
http://img801.imageshack.us/img801/3208/ethreparmor.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/3712/ethrepboots.jpg
ezekre kellene pc
mld ofc


nvm

This post was edited by Csavardi_Samu on Jan 6 2011 11:38am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 6 2011 12:49pm
Quote (Coolface @ Jan 6 2011 05:22am)


ezekre kellene pc
mld ofc

up

Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 6 2011 12:51pm
Quote (Coolface @ 6 Jan 2011 19:49)
up


a cipőnek értelmét nem látom.
Az armor talán jó lehet, de nem tudom mire tenném rá azt se :c
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 6 2011 01:03pm
Quote (Ghostmasterq @ Jan 6 2011 06:51am)
a cipőnek értelmét nem látom.
Az armor talán jó lehet, de nem tudom mire tenném rá azt se :c


mld bvb-re

This post was edited by Coolface on Jan 6 2011 01:08pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 6 2011 01:12pm
Quote (Coolface @ 6 Jan 2011 20:03)
mld bvb-re


Gore?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 6 2011 01:56pm
Quote (Coolface @ 6 Jan 2011 20:03)
mld bvb-re


eth bugged dusk/bone prudence (vagy mi)? shaft>def? mld rare bvb gyakorlatilag nincs (máshova meg totál értelmetlen)? Dobd nyugodtan ki _szerintem_.

Cipő: dettó. Gore, ww, de még WT is >>>>. A cipő akkor lehet izgalmas, ha upolod: úgy esetleg hld rare barbra, de annak sincs igazán nagy tere...
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jan 6 2011 02:41pm
eth titan 199ed euscnl-be mennyibe kerül?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 6 2011 03:40pm
Quote (Oberon_os @ Jan 6 2011 07:56am)
eth bugged dusk/bone prudence (vagy mi)? shaft>def? mld rare bvb gyakorlatilag nincs (máshova meg totál értelmetlen)? Dobd nyugodtan ki _szerintem_.

Cipő: dettó. Gore, ww, de még WT is >>>>. A cipő akkor lehet izgalmas, ha upolod: úgy esetleg hld rare barbra, de annak sincs igazán nagy tere...


de azert elkezdtem mf elni ra cuccokat :D
eth-rep lett volna az egesz, de feladom, glovest meg beltet soha nem fogok talalni :cry:

Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Jan 7 2011 03:53am
ez jó lehet mldre??? vagy kevés dam? ha jó akkor kb?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1756757758759760830Next
Closed New Topic New Poll