d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev1755756757758759828Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 6 2012 08:08am
Jöttök játszani nemsokára? Jó lenne ha legalább négyen lennénk.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 6 2012 08:09am
Quote (Bendeguz @ 6 May 2012 15:08)
Jöttök játszani nemsokára? Jó lenne ha legalább négyen lennénk.


én estefelé jövök
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 6 2012 09:54am
Zyan tolt annihilationt ma reggel, 4v5be mikor vesztesre alltunk
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 6 2012 12:02pm
gyertek vissza!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 6 2012 12:03pm
vegyétek be mindannyian, úgy jáCanék egyet , de tanulni kell :(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 6 2012 12:04pm
Quote (Nerz8 @ May 6 2012 07:02pm)
gyertek vissza!


nem akarok mmrt veszteni :S_S_S_SS_S
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 6 2012 12:05pm
Quote (Karan2_Returned @ 6 May 2012 19:04)
nem akarok mmrt veszteni :S_S_S_SS_S


akkor gyere subaccal mint rezs szokott ha velunk jaCik
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 6 2012 12:05pm
Quote (Moonflow @ May 6 2012 07:05pm)
akkor gyere subaccal mint rezs szokott ha velunk jaCik


Azzal sem akarok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 7 2012 05:57am
valaki jöjjön honozni. nerztamás?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 7 2012 05:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 May 2012 12:57)
valaki jöjjön honozni. nerztamás?


nah, tanulok

este viszont játszhatunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1755756757758759828Next
Add Reply New Topic New Poll