Quote (-joey- @ Aug 4 2015 02:57pm)
Viszont aki 3 hete menedzser úr, az már mindent tud az életről. Picit talán le kellene szállni a magas lóról, mert mit ahogy mondtad, érvek itt nem hangzottak el, csak részedről egy jó nagy adag általánosítás, olyan laza önbizalommal előadva, mintha magától az atyaúristentől származna. :D
külön rágugliztam még a statisztikai adatokra is, nehogy hülyeséget írjak, de még az idézeteket is elolvasgattam amikre referáltam
ez vita, ezek állítások, ezek érvek
az, hogy ezzel te nem tudsz mit kezdeni, sehol sem engem minősÍt
Quote (anyd @ Aug 4 2015 02:59pm)
500 nettó/fő egy családra az már magyarországon egy aranyélet :D miről van szó?
itthon igen
de...
http://www.ksh.hu/docs/hun/xftp/idoszaki/pdf/keresetek_eu.pdfez nagyjából úgy néz ki, mondjuk az én családomra nézve:
2,5 millió +apró jut bruttó 5 főre(vegyük bele a barátnőmet is, meg a pénzt amit a szüleitől kap), van 3 ingatlanunk meg 3 autónk
ez az európai sztenderd
itthon, ha e fölé akarsz kerülni, az már komolyabb lemondásokkal jár
és akkor én egyetem mellet dolgozok 40 órában, faterom 50+ órát dolgozik, mivel vezető, barátnőm 20 órában fizetés nélküli gyakornok úgyszint egyetem mellett, jóanyám mivel közalkalmazott picivel kevésbe stresszes, de nem is kap annyit mint én 23 évesen, és nem tud pártfüggetlen maradni
This post was edited by BOSCH_CEO on Aug 4 2015 07:09am