Quote (Senee @ Aug 2 2015 09:28pm)
http://www.youtube.com/watch?v=5K0kY_t_2LA
Lehet én illek bele túlságosan az autoriter közép-európai világnézetbe, de én az ilyen "választók" miatt gondolom azt, hogy a mindenki választási jogát/választhatóságát biztosító demokrácia erősen túlértékelt.