Quote (fahrii @ Nov 21 2015 05:08pm)
én elkezdtem párat, de tényleg maga volt a rák, szóval inkább nem erőltettem a dolgot
van pár nagyon fun egyébként, nekem a guardian pl tökre tetszett
főleg mikor felfedeztem hogy a red poop instant öli a punching baget
womb2ben
kétszer is