d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17517527537547554765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 21 2015 08:54am
Quote (lacketto @ Nov 21 2015 03:39pm)
a greed mode?


A vanillával kezdtem el most hétvégén játszani. Mom's heart megvolt másodikra, de alapvetően sokkal több a fail game, mint a régebbiekben. Meg már az első két szinten képes olyan bossokat berakni, hogy bazzeg.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 21 2015 09:15am
Quote (-joey- @ Nov 21 2015 03:54pm)
A vanillával kezdtem el most hétvégén játszani. Mom's heart megvolt másodikra, de alapvetően sokkal több a fail game, mint a régebbiekben. Meg már az első két szinten képes olyan bossokat berakni, hogy bazzeg.


kedvencem a feles szobában a duplaboss
első flooron ofc
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 21 2015 09:19am
Quote (lacketto @ Nov 21 2015 04:15pm)
kedvencem a feles szobában a duplaboss
első flooron ofc


Nekem első flooron beadta a sárga champion gurdlingeket, akik egyfolytában fosták ki magukból a dingleberry-ket. Fele szobában egy Fistula lehet még mókás.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 21 2015 09:47am
Ti amúgy cselendzseket toltok ami olyan nehezek?
Mmint magam a game alapjáraton annyira azért nem nehéz, viszonylag komolyabb erőfeszítés nélkül meglett az összes befejezés.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 21 2015 09:50am
Milyen game?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 21 2015 09:56am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 21 2015 04:50pm)
Milyen game?


Csak tudnék olvasni
Isaac afterbirth
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 21 2015 10:00am
Quote (fahrii @ Nov 21 2015 04:47pm)
Ti amúgy cselendzseket toltok ami olyan nehezek?
Mmint magam a game alapjáraton annyira azért nem nehéz, viszonylag komolyabb erőfeszítés nélkül meglett az összes befejezés.


az utóbbi néhány játszásom alatt kitoltam ki 8-10-et, de a legnehezebbnek tűnő a legkönnyebb mindig.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 21 2015 10:01am
Quote (Vismajor @ 21 Nov 2015 17:56)
Csak tudnék olvasni
Isaac afterbirth


Az elolvasott hozzászólásokat nem számolja semmi, csak amiket te írsz.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 21 2015 10:08am
Quote (lacketto @ 21 Nov 2015 18:00)
az utóbbi néhány játszásom alatt kitoltam ki 8-10-et, de a legnehezebbnek tűnő a legkönnyebb mindig.


én elkezdtem párat, de tényleg maga volt a rák, szóval inkább nem erőltettem a dolgot
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 21 2015 10:11am
Quote (fahrii @ Nov 21 2015 05:08pm)
én elkezdtem párat, de tényleg maga volt a rák, szóval inkább nem erőltettem a dolgot


van pár nagyon fun egyébként, nekem a guardian pl tökre tetszett
főleg mikor felfedeztem hogy a red poop instant öli a punching baget
womb2ben
kétszer is
Go Back To Magyar Topic List
Prev17517527537547554765Next
Add Reply New Topic New Poll