d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch
Prev17475767778112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 4 2016 02:46pm
goldba rakott bazmeg
nem kellett volna teljesen szuneteltetni a ket season kozott :s
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 4 2016 02:53pm
In Bronze, Silver, Gold, Platinum, and Diamond tiers, a player will not drop out of their tier even if their skill rating falls below the cutoff
pont mint a lol of legenc, hehe


felnézek battle net friend listre és vannak akik még mindig d3znak
elképesztő
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 5 2016 02:24am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 4 2016 09:53pm)
In Bronze, Silver, Gold, Platinum, and Diamond tiers, a player will not drop out of their tier even if their skill rating falls below the cutoff
pont mint a lol of legenc, hehe


felnézek battle net friend listre és vannak akik még mindig d3znak
elképesztő


nalunk ki lehet esni :huh: (igaz nehezebben mint divisionbol)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 9 2016 05:40am
most bequeueoltam 5 gamebe kb, annyi leaver volt bennuk mint elozo seasonben osszesen :wacko:
van valami baszas netcodedal vagy csak pentek delben csak munkanelkuli autistak jatszanak?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 9 2016 05:42am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 9 2016 11:40am)
most bequeueoltam 5 gamebe kb, annyi leaver volt bennuk mint elozo seasonben osszesen :wacko:
van valami baszas netcodedal vagy csak pentek delben csak munkanelkuli autistak jatszanak?


én platin vagyok, de soon diamond és itt nem nagyon van leaver, néha 1-1 akad de az is a gémek legelején
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 9 2016 05:48am
Quote (rapiddani @ 9 Sep 2016 13:42)
én platin vagyok, de soon diamond és itt nem nagyon van leaver, néha 1-1 akad de az is a gémek legelején


ja ez is mind olyan volt
egy game utan felrakott engem is platba, de meg csak az aljan vagyok ugye
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 9 2016 06:07am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Sep 2016 13:48)
ja ez is mind olyan volt
egy game utan felrakott engem is platba, de meg csak az aljan vagyok ugye


ez borderlandsben sosem történhetne meg
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 9 2016 06:26am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 9 2016 12:40pm)
most bequeueoltam 5 gamebe kb, annyi leaver volt bennuk mint elozo seasonben osszesen :wacko:
van valami baszas netcodedal vagy csak pentek delben csak munkanelkuli autistak jatszanak?


kvalifikacios meccsek alatt sok volt aleaver, de azota csak ritkan latok

mondjuk eleg BS a rendszer, ha valaki kilep/DCzik a csapatodbol onnantol kezdve eleg eselytelen vagy es nemigen van retorzio ha jol ertem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 9 2016 06:28am
Quote (TresholdOfUniverse @ 9 Sep 2016 14:26)
kvalifikacios meccsek alatt sok volt aleaver, de azota csak ritkan latok

mondjuk eleg BS a rendszer, ha valaki kilep/DCzik a csapatodbol onnantol kezdve eleg eselytelen vagy es nemigen van retorzio ha jol ertem


elvileg egyre nagyobb banokat kapsz es a vegen mar nem jatszhatsz season vegeig, de mekkora leptekkel jut odaig, en meg sose leaveltem laddergamebol)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 9 2016 02:05pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778112Next
Add Reply New Topic New Poll