Quote (cowding @ 26 Jan 2015 21:41)
full senee vagy tesó
és nekem romló tendenciának látszik igy a hónapok/évek alatt abbol, amit csinálsz
kérd meg mesht hogy segitsen aztán szedd már össze magad asd
ahogy telnek múlnak az évek kezd kinyílni a szemem
gürcölés a semmiért, szar az élet, a lányoknak sem tetszem
csak a hs, zab, csirke, edzés míg megtehetem
majd 25 évesen szívrohamban meghalok ideális esetben.