d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev17475767778108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2015 01:57pm
Quote (lacketto @ 26 Jan 2015 20:50)
nekem inkább úgy tűnik hogy szeretné ha önbizalmat adnánk neki de már lassan mindenki ott tart hogy megfogja fahrii faszát hogy egy pinába beletuszkolja, de a srác még így sem kapcsol...


szerintem abszolut nem akar semmit tenni már az ügy érdekében, csak megnyugvást keres az egésszel, hogy nem az ő hibája, hanem csak nem kell a nőknek.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 26 2015 02:00pm
Quote (fahrii @ 26 Jan 2015 20:14)
3#al beszéltük hogy felvesszük egymást fbra



nem lehet komolyan ismerkedni egy olyan csajjal aki a testem alapján jelölt be


Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 26 2015 02:02pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 08:14pm)
3#al beszéltük hogy felvesszük egymást fbra



nem lehet komolyan ismerkedni egy olyan csajjal aki a testem alapján jelölt be


akkor meselj nekik az internetes szokasaidrol
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2015 02:29pm
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Jan 2015 20:57)
szerintem abszolut nem akar semmit tenni már az ügy érdekében, csak megnyugvást keres az egésszel, hogy nem az ő hibája, hanem csak nem kell a nőknek.


nem teccem a jányoknak van ezigy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2015 02:37pm
Quote (fahrii @ 26 Jan 2015 21:29)
nem teccem a jányoknak van ezigy


legalább sértődnél meg és mondanád, hogy nincs igazam, hátha akkor elindulna benned valami, de hát ez így tényleg nem fog menni :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2015 02:39pm
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Jan 2015 21:37)
legalább sértődnél meg és mondanád, hogy nincs igazam, hátha akkor elindulna benned valami, de hát ez így tényleg nem fog menni :D


töltöttem le egy eléggé n1 blackonblondes részt
kiverem és hipphopp minden gondom elszáll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 26 2015 02:41pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 10:39pm)
töltöttem le egy eléggé n1 blackonblondes részt
kiverem és hipphopp minden gondom elszáll


full senee vagy tesó
és nekem romló tendenciának látszik igy a hónapok/évek alatt abbol, amit csinálsz
kérd meg mesht hogy segitsen aztán szedd már össze magad asd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 02:47pm
pedig mondtam neki h never go full senee
nem jó ez
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2015 02:51pm
Quote (cowding @ 26 Jan 2015 21:41)
full senee vagy tesó
és nekem romló tendenciának látszik igy a hónapok/évek alatt abbol, amit csinálsz
kérd meg mesht hogy segitsen aztán szedd már össze magad asd


ahogy telnek múlnak az évek kezd kinyílni a szemem
gürcölés a semmiért, szar az élet, a lányoknak sem tetszem
csak a hs, zab, csirke, edzés míg megtehetem
majd 25 évesen szívrohamban meghalok ideális esetben.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 26 2015 02:55pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 09:51pm)
ahogy telnek múlnak az évek kezd kinyílni a szemem
gürcölés a semmiért, szar az élet, a lányoknak sem tetszem
csak a hs, zab, csirke, edzés míg megtehetem
majd 25 évesen szívrohamban meghalok ideális esetben.


talan ha akos elkezdene poezni, az segitene
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778108Next
Add Reply New Topic New Poll