d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev17475767778105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 09:53am
Quote (xGurke @ Jul 28 2014 04:52pm)
nagyon fájó pontra tapintottunk vaneknál, hogy ennyire sír


mesélj még gürgü :)

Quote (KmA_KnifeMyAngel @ Jul 28 2014 04:48pm)
szúrj heroint a vénádba, szerezz tramadolt a gyógyszertárból és szedd be etc hátha kicsit jobb lesz


Quote (xGurke @ Jul 28 2014 04:50pm)
apu molesztált? vagy miért vagy ennyire frusztrált 12 éves létedre?
nem tetszel a lányoknak? mesélj


kíváncsi vagyok ezek személyes élményekből erednek-e :unsure:

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:00am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 28 2014 09:56am
Kivancsi vagyok mennyi ido utan jut el addig a topik h a postok 70%a ne az legyen hogy:
FOLYTOGASD MEG EGY KICSIT XD
KESELD MEG XD
DE CSAK VICCBOL XD
XD
Rrc vanek gurke etc meg most is alkotnak
Peldat vehetnetek seneerol akinek a sirasa legalabb neha ontopik
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 09:59am
Quote (putincykavodka @ Jul 28 2014 04:56pm)
Kivancsi vagyok mennyi ido utan jut el addig a topik h a postok 70%a ne az legyen hogy:
FOLYTOGASD MEG EGY KICSIT XD
KESELD MEG XD
DE CSAK VICCBOL XD
XD
Rrc vanek gurke etc meg most is alkotnak
Peldat vehetnetek seneerol akinek a sirasa legalabb neha ontopik


nem téged késelt meg akart agyonverni bma?

most akkor normális a gyerek vagy sem?

amúgy a velencei videon is ő volt a legnagyobb paraszt, két mondatot nem tud baszdmegelés nélkül elmondani a tahója ^^

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:02am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 09:59am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 03:59pm)
nem téged késelt meg akart agyonverni bma?

most akkor normális a gyerek vagy sem?


NORMÁLISABB MINT TE XDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:00am
Quote (xGurke @ Jul 28 2014 04:59pm)
NORMÁLISABB MINT TE XDDDDDDDDDDDD


sírj gürgü :)

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:00am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:01am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:51pm)
semmit nem értél el

kettőnk közül nekem van 10/10 qt gf

go késelj meg valakit pls


szerintem olyan hangosan röhögtem fel hogy a szomszéd szobában is hallották



és persze emelett megint másolja a szöveget hogy "qt gf", beszarás, vinnyogok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 28 2014 10:02am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 05:59pm)
nem téged késelt meg akart agyonverni bma?

most akkor normális a gyerek vagy sem?


Nem normalis az biztos
Agyilag 100% ember nem csinal ilyet amit o tett ^^
De ettol en meg nem fogom teleoffolni a topikot
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:04am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:00pm)
sírj gürgü :)


hol érintett meg apu ami ekkora lelki kárt okozott benned? :(
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 05:01pm)
szerintem olyan hangosan röhögtem fel hogy a szomszéd szobában is hallották



és persze emelett megint másolja a szöveget hogy "qt gf", beszarás, vinnyogok


mr eredetiség, videoból tanul csajozni

tbh a video alapján sehol nem vagy hozzám képest, beszélni nem tudsz mert minden második szavad káromkodás, lerí hogy egy vidéki tahó vagy

szarul is nézel ki, az a haj lol, kb. mint hitlernek xD

szal pls ússzál tovább :)

Quote (putincykavodka @ Jul 28 2014 05:02pm)
Nem normalis az biztos
Agyilag 100% ember nem csinal ilyet amit o tett ^^


ennyi :D

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:09am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:06am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 05:00pm)
sírj gürgü :)


amúgy én téged szívesen megismernélek, nem akarsz beszélgetni facebookon vagy valahol? skype is mehet felőlem ha nem akarod felfedni a kilétedet. csak mert nagyon kíváncsi lennék egy 12+ (mert ugye ki tudja hány évesnek hazudod magad) éves ember mennyire lehet lelkileg sérült, ha olyan szinten van még leragadva oltás terén hogy ilyen óvodás szintnek is gyenge gyúnyneveket írogat naponta 10x, és azthiszi ezzel hogy beoltja a másikat. teljesen hihetetlen számomra hogy ilyen tényleg létezik, wtf?

ha bme után eljutok majd pszichologia bscre is valahol akkor mindenképpen szeretnék a te lelki traumáidból tdkzni mert valami nagyon durva elképesztő nyomorba taszítottak téged úgynéz ki és szerintem nagyon érdekes lenne a jövő számára egy ilyen esettanulmány

Quote (putincykavodka @ Jul 28 2014 05:02pm)
Nem normalis az biztos
Agyilag 100% ember nem csinal ilyet amit o tett ^^
De ettol en meg nem fogom teleoffolni a topikot




MÁR BOCSÁNATOT KÉRTEM NEM?!?!

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 28 2014 10:06am
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778105Next
Add Reply New Topic New Poll