amúgy most jutott eszembe h még sose postoltam
Pluralsight... havi 7k vagy 12k befektetésért cserébe annyira jól magyaráznak, hogy a legnagyobb deepshit is megérthető egy 2-8 órás sorozatban
mondanom sem kell hogy megtérül-e vagy sem
persze, mindent ki lehet guglizni, de itt most <idő-érték-minőség> arányokról van szó...
ráadásul azt találták el remekül, hogy a legtöbb cucc ilyen 5-10 perces részekre van bontva, viszonylag könnyen érthető és céltudatos
de azért hogy kielégítsék a mélyebb igényeket is, mindig van ilyen under the hood rész is (kép), ahol mondjuk 10 sor kódot elemeznek 30 percen keresztül (példa: pont az async-await keywordök képesek ilyen 5000 sor kódot generálni a háttérben, automagically)
és mindenki maga dönti el, hogy ezt most éppen inkább átugorja vagy sem
just for info
