d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev17475767778198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 3 2012 02:15am
Ha valaki fogyni akar itt egy jo app.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2012 07:02am
http://myanimelist.net/anime/14741/Chuunibyou_demo_Koi_ga_Shitai!
Remélem még ma lesz hozzá sub mert holnap egész nap egyetemen leszek.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 3 2012 07:51am
Quote (Rawen @ Oct 3 2012 02:02pm)
http://myanimelist.net/anime/14741/Chuunibyou%5Fdemo%5FKoi%5Fga%5FShitai!
Remélem még ma lesz hozzá sub mert holnap egész nap egyetemen leszek.


En is nagyon varom ezt, de UTW nem valoszinü hogy meg ma leforditja.

Tonari no Kaibutsu-kun 6.5/10

Szepen megrajzolt shoujo anime aranyos törtenettel, de lehet elteszem backlogomba mert eltörpül a season felhozatala mellett es sok minden mast szeretnek nezni..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2012 07:53am
Quote (Karan2_Returned @ 3 Oct 2012 15:51)
En is nagyon varom ezt, de UTW nem valoszinü hogy meg ma leforditja.

Tonari no Kaibutsu-kun 6.5/10

Szepen megrajzolt shoujo anime aranyos törtenettel, de lehet elteszem backlogomba mert eltörpül a season felhozatala mellett es sok minden mast szeretnek nezni..


Teljesen átlagos shoujonak tűnt már a synopsisból is úgyhogy le se szedtem, ha nincs benne valami a romancen kívül akkor nem érdekel(pl a Chihayafuru nagyon tetszett). A threadek meg csak megerősítettek ebben.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 3 2012 08:00am
Quote (Rawen @ Oct 3 2012 02:53pm)
Teljesen átlagos shoujonak tűnt már a synopsisból is úgyhogy le se szedtem, ha nincs benne valami a romancen kívül akkor nem érdekel(pl a Chihayafuru nagyon tetszett). A threadek meg csak megerősítettek ebben.


Rajzon kivül eddig semmi különleges nem volt, bevezetö alapjan meg szerintem egy szerelmi ötszög fog kialakulni. Ha van jobb dolgod akkor helyedben nem neznem.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 3 2012 08:02am
olvasom ezt a topikot, holott nem nézek animét, meg nem is értem általában, hogy miről van szó ._.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2012 08:03am
Quote (Karan2_Returned @ 3 Oct 2012 16:00)
Rajzon kivül eddig semmi különleges nem volt, bevezetö alapjan meg szerintem egy szerelmi ötszög fog kialakulni. Ha van jobb dolgod akkor helyedben nem neznem.


Így lesz vagy 15 seriest amit valószínűleg nézni fogok, +backlog+ manga, nem tudom, hogy fogom megoldani.

Quote (Nerz8 @ 3 Oct 2012 16:02)
olvasom ezt a topikot, holott nem nézek animét, meg nem is értem általában, hogy miről van szó ._.


Ugyanezt csinálom a LoL topicban. Amúgy meg sylke is be szokott ide nézni pl. Engem szimplán idegesít a thread iconja ha van olvasatlan post.

This post was edited by Rawen on Oct 3 2012 08:04am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 3 2012 08:04am
Quote (Rawen @ Oct 3 2012 02:03pm)
Így lesz vagy 15 seriest amit valószínűleg nézni fogok, +backlog+ manga, nem tudom, hogy fogom megoldani.



Ugyanezt csinálom a LoL topicban. Amúgy meg sylke is be szokott ide nézni pl. Engem szimplán idegesít az thread iconja ha van olvasatlan post.


ez
egyszerüen ha látom hogy vhova irtak, akkor megnézem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 3 2012 08:05am
Quote (sylke @ 3 Oct 2012 16:04)
ez
egyszerüen ha látom hogy vhova irtak, akkor megnézem


vouch
mondjuk van par topic amibe siman bemegyek aztan egybol vissza, csak hogy read legyen
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 3 2012 08:06am
Quote (sylke @ 3 Oct 2012 15:04)
ez
egyszerüen ha látom hogy vhova irtak, akkor megnézem


valószínűleg nálam is ez van
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778198Next
Add Reply New Topic New Poll