Quote (Karan2_Returned @ 3 Oct 2012 16:00)
Rajzon kivül eddig semmi különleges nem volt, bevezetö alapjan meg szerintem egy szerelmi ötszög fog kialakulni. Ha van jobb dolgod akkor helyedben nem neznem.
Így lesz vagy 15 seriest amit valószínűleg nézni fogok, +backlog+ manga, nem tudom, hogy fogom megoldani.
Quote (Nerz8 @ 3 Oct 2012 16:02)
olvasom ezt a topikot, holott nem nézek animét, meg nem is értem általában, hogy miről van szó ._.
Ugyanezt csinálom a LoL topicban. Amúgy meg sylke is be szokott ide nézni pl. Engem szimplán idegesít a thread iconja ha van olvasatlan post.
This post was edited by Rawen on Oct 3 2012 08:04am