Quote (tevetava @ 6 Sep 2012 22:11)
volt topik az iskolaköpenyről?
igen, de elő nem szedem most neked ne haragudj
e: na jó, googleben az első találat volt csak ezért lett meg és a napi jó cselekedet is megvan
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64425316&f=129This post was edited by Hellbundo on Sep 6 2012 02:13pm