d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev174757677781468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2012 02:11pm
volt topik az iskolaköpenyről?
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Sep 6 2012 02:12pm
Quote (tevetava @ 6 Sep 2012 22:11)
volt topik az iskolaköpenyről?


igen, de elő nem szedem most neked ne haragudj


e: na jó, googleben az első találat volt csak ezért lett meg és a napi jó cselekedet is megvan
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64425316&f=129

This post was edited by Hellbundo on Sep 6 2012 02:13pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2012 02:18pm
Quote (Hellbundo @ 6 Sep 2012 22:12)
igen, de elő nem szedem most neked ne haragudj


e: na jó, googleben az első találat volt csak ezért lett meg és a napi jó cselekedet is megvan
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64425316&f=129


köszi!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 7 2012 03:08am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 10 2012 02:37am
Az új vezetés bezárta a korrupció és visszaélések ellen egy éve létrehozott szervezetet, ami százmilliós visszaéléseket tárt fel. A MÁV szerint „gazdaságilag nem bizonyul indokoltnak” a megtartása.

"mert az elszámoltatás időszaka következik"
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 10 2012 06:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 9 2012 10:00pm)


ki kéne vonulni hot-dogos standokkal meg egy flekkensütővel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 15 2012 06:45am
Európai Egyesült Államok? ^
Barroso komolyan gondolta?

El sem tudom képzelni, hogy a franciák vagy az angolok önként és vállvetve feladják a nemzeti szuverenitásukat :D

http://index.hu/kulfold/2012/09/13/barroso_kimondta_az_f-betus_szot/
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 15 2012 06:47am
Mondjuk ha nemet mondanánk és kilépnénk, jól megadóztathatnánk a külföldieket akik ide akarnak jönni hehe
De a lcd monitor amire spórolok biztos drágább lenne :c
Meg a milkacsoki is

Ti belépnétek??????

Mondjuk viktor úgyse lép be
Kíváncsi leszek lesz e népszavazás vagy viktorék eldöntik maguk közt, hogy nem és kséz xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev174757677781468Next
Add Reply New Topic New Poll