d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev17475767778799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 1 2011 03:04pm
Quote (anyd @ 1 Oct 2011 22:52)
oh wait, nem hiszek istenben

vannak gazdag és vallásos emberek
pl a pápa


szcientológusok sem :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2011 03:05pm
Quote (ElCapitano @ 1 Oct 2011 23:04)
szcientológusok sem :D


XENU
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 1 2011 03:06pm
Quote (ElCapitano @ Oct 1 2011 10:04pm)
szcientológusok sem :D


de az ufókban sem hiszek, meg hogy csöndben kell kádban szülni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 2 2011 01:18am
Quote (anyd @ 1 Oct 2011 23:06)
de az ufókban sem hiszek, meg hogy csöndben kell kádban szülni


Nem is, sikátorban kell a Disco mögött kilökni a gyereket, aztán visszamenni táncolni.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 2 2011 01:56am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 29 2011 08:42pm)
# View 1 share
#

    *
      Álmos Phraner ember ez a zsuzsi!!
      Monday at 11:07pm · LikeUnlike
    *
      Agócs Ádám Nemmondod, szerinted mért raktam ki? Mondjuk nem lepődtem meg... :P Menj fel az üzenőfalára, !Toge! ott mentegetőzik hogy nem Ő volt... Nah, ez az, ami meglepő!
      Monday at 11:10pm · LikeUnlike
    *
      Álmos Phraner ez durva, de te se láttad earthdance-en mi?
      Monday at 11:15pm · LikeUnlike
    *
      Csiga Kakaos kalóztanyán még lent volt és jól kivolt... :S
      Monday at 11:22pm · LikeUnlike · 1 personÁlmos Phraner likes this.
    *
      Álmos Phraner jó tudni. köszi
      Monday at 11:35pm · LikeUnlike
    *
      Hantos Péter pfff...sose kapom már vissza a fekete pulcsimat...tragédia
      Tuesday at 12:25pm · LikeUnlike
    *
      Agócs Ádám Peti együttérző... :D XD
      Tuesday at 9:31pm · LikeUnlike · 1 person

eltűnt csajra kommentek, csiga kakaós kivételével régi osztályrársaim



oket en is ismerem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 2 2011 02:42am
Quote (Coolface @ 2 Oct 2011 09:56)
oket en is ismerem


szereted a drokos bulikat, MI?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 2 2011 04:15am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 2 2011 10:42am)
szereted a drokos bulikat, MI?


jaja
az eltunt csaj meg foleg, spanomnak torokrakapta egy csik katiert (kb 500ft)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 2 2011 04:29am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 29 2011 08:42pm)
# View 1 share
#

    *
      Álmos Phraner ember ez a zsuzsi!!
      Monday at 11:07pm · LikeUnlike
    *
      Agócs Ádám Nemmondod, szerinted mért raktam ki? Mondjuk nem lepődtem meg... :P Menj fel az üzenőfalára, !Toge! ott mentegetőzik hogy nem Ő volt... Nah, ez az, ami meglepő!
      Monday at 11:10pm · LikeUnlike
    *
      Álmos Phraner ez durva, de te se láttad earthdance-en mi?
      Monday at 11:15pm · LikeUnlike
    *
      Csiga Kakaos kalóztanyán még lent volt és jól kivolt... :S
      Monday at 11:22pm · LikeUnlike · 1 personÁlmos Phraner likes this.
    *
      Álmos Phraner jó tudni. köszi
      Monday at 11:35pm · LikeUnlike
    *
      Hantos Péter pfff...sose kapom már vissza a fekete pulcsimat...tragédia
      Tuesday at 12:25pm · LikeUnlike
    *
      Agócs Ádám Peti együttérző... :D XD
      Tuesday at 9:31pm · LikeUnlike · 1 person

eltűnt csajra kommentek, csiga kakaós kivételével régi osztályrársaim




te honnan ismered őket? :D
Álmos a goa forum réme :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 2 2011 04:46am
Quote (Saenchai @ 2 Oct 2011 12:29)
te honnan ismered őket? :D
Álmos a goa forum réme :D


osztálytársam volt 5 évig :DDDDDDDDDD

volt nálunk házibulin többször is, de itt csak lazán tolta

amúgy miért, miket alkot a forumon?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 2 2011 04:47am
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 2 2011 04:52am
Quote (Coolface @ Oct 2 2011 11:15am)
jaja
az eltunt csaj meg foleg, spanomnak torokrakapta egy csik katiert (kb 500ft)


na ezt kell kitenni az üzenőfalára! :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778799Next
Add Reply New Topic New Poll