d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1747576777880Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 12 2011 01:17pm
sup terrans
tier1 unit all game long?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 12 2011 01:18pm
Quote (tevetava @ 12 Aug 2011 20:16)
NUKE

amúgy ez epic volt, gg


ez bizony epic volt.
Quote (Taszilo.^ @ 12 Aug 2011 20:17)
sup terrans
tier1 unit all game long?

amíg nincs más countere a nyomorult mutáknak nincs miről beszélnünk
meg mintha a zerg nem hozna 123512102612 zerglinget végig.
idióta.

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 12 2011 01:18pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 12 2011 01:31pm
nem hinném h innen nyer már a terran
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2011 11:34am
up, ha esetleg valaki nézi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 13 2011 11:40am
Quote (tevetava @ 13 Aug 2011 19:34)
up, ha esetleg valaki nézi


Én nézem ofc. Nem értem miért kapott ki a P. Pedig amikor elkezdte nem állt rosszul, de valahogy nagyon elfogyott.

mondjuk ha az első colossust felküldi a hihg groundra, lehet másként alakult volna a dolog.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 13 2011 11:41am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2011 12:18pm
legalább most megtanulok pvpzni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 13 2011 12:29pm
Quote (tevetava @ 13 Aug 2011 20:18)
legalább most megtanulok pvpzni


ezeket én is így csinálom, csak az én kezemben kevésbé effektív :D
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Aug 13 2011 12:35pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 13 2011 07:29pm)
ezeket én is így csinálom, csak  az én kezemben kevésbé effektív :D


sztem nem teljesen így csinálod: D
inkább hasonlóan^^
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 13 2011 12:39pm
ez az utolsó tetszett, tényleg jó meccs volt.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2011 12:39pm
gg, habár nem szép játék a pvp.. de jobb mint a tvt :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1747576777880Next
Add Reply New Topic New Poll