d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev17475767778129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 04:06pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 00:04)
y kezd elülni... na majd hnap edwardwlric helyzetjelentést tesz és újra pörgünk!


gondolom addigra hidrogénkloridot is raktak az infúziós tasakjába, megbaszta az egyik nővért és anett szívrohamot kapott, hogy kórházban van
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 04:06pm
Quote (Ad4mz @ 18 May 2011 22:06)
gondolom addigra hidrogénkloridot is raktak az infúziós tasakjába, megbaszta az egyik nővért és anett szívrohamot kapott, hogy kórházban van


Jajj kisádám. :')
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 04:08pm
Quote (Ad4mz @ 19 May 2011 00:06)
gondolom addigra hidrogénkloridot is raktak az infúziós tasakjába, megbaszta az egyik nővért és anett szívrohamot kapott, hogy kórházban van


ne türelmetlenkedj, holnap minden kiderül

(én arra tippelnék, h beszökik anett és megerőszakolja)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 04:08pm
edward erlicnek meg üzenem, hogy majd reggel küldje ki a nővért, és szopja le az infúziót

puszika tevetava pocakjára, megyek lefeküdni
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 04:08pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 04:09pm
Quote (zsansaccount @ 18 May 2011 22:08)
ne türelmetlenkedj, holnap minden kiderül

(én arra tippelnék, h beszökik anett és megerőszakolja)


Én meg arra h újabb szuöszájdot akar végrehajtani 2 xanaxal meg fél liter pálinkával a tetőn miközben félszemü kutyásat játszik ha értitek mire gondolok.

This post was edited by Smat on May 18 2011 04:12pm
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 04:10pm
Quote (A122 @ 19 May 2011 00:08)
http://www.storyonline.hu/data/cikk/1/1439/1.jpg


ezt nem értem
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 04:11pm
Quote (Smat @ 19 May 2011 00:09)
Én meg arra h újabb szuöszájdot akart végrehajtani 2 xanaxal meg 1 liter vodkanarancsal.


naaah

ne ferdítsünk a story-n!! klasszikusokat csak pontosan idézünk!!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 04:11pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 00:10)
ezt nem értem


vv anett
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 04:13pm
Quote (ReDEyeS @ 18 May 2011 22:11)
naaah

ne ferdítsünk a story-n!! klasszikusokat csak pontosan idézünk!!


Mit fake quoteolsz? :C
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778129Next
Closed New Topic New Poll