d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev174757677784303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2011 12:19pm
Quote (N4aBz @ Apr 28 2011 06:15pm)
jó fossávert minket egy pantheon, meg valami patkány ;c


Quote (Smat @ Apr 28 2011 06:16pm)
Sirsz.
Jössz játszani te qtya?
Addojjá'
SmatANDtnt


gyertek mind2en játszani noobok.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 28 2011 12:19pm
Quote (Smat @ Apr 28 2011 07:16pm)
Sirsz.
Jössz játszani te qtya?
Addojjá'
SmatANDtnt


szerintem te sokkal nagyobb vagy nálam, de most is épp gamelek, most éppen nunukám regenel spawn poolba ;DD

Quote (harcikacsa17 @ Apr 28 2011 07:19pm)
gyertek mind2en játszani noobok.


te is nagyobb vagy.

This post was edited by N4aBz on Apr 28 2011 12:20pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 28 2011 12:20pm
Quote (N4aBz @ 28 Apr 2011 18:19)
szerintem te sokkal nagyobb vagy nálam, de most is épp gamelek, most éppen nunukám regenel spawn poolba ;DD



te is nagyobb vagy.


Akkor majd invelsz engem vagy harcikecskét és akkor megmutassuk hogy jáccanak a nagyfiúk.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2011 12:22pm
Quote (N4aBz @ Apr 28 2011 06:19pm)
szerintem te sokkal nagyobb vagy nálam, de most is épp gamelek, most éppen nunukám regenel spawn poolba ;DD



te is nagyobb vagy.


nembaj
megvédünk xd
Quote (Smat @ Apr 28 2011 06:20pm)
Akkor majd invelsz engem vagy harcikecskét és akkor megmutassuk hogy jáccanak a nagyfiúk.

this
adjatok neveket!!!!!

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 28 2011 12:22pm
Quote (harcikacsa17 @ 28 Apr 2011 18:22)
nembaj
megvédünk xd

this
adjatok neveket!!!!!


SmatANDtnt
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 28 2011 12:26pm
Quote (harcikacsa17 @ Apr 28 2011 07:22pm)
nembaj
megvédünk xd

this
adjatok neveket!!!!!


n4abz.

csak nehogy a nagyfiúkat megverjék a randomok ^^

btw, akkor elkezdem tolni a nagy accomat.

Quote (championmath @ Apr 28 2011 07:27pm)
Ha ti 3 an összeálltok nincs az az isten ,hogy game-et nyerjetek


köszönjük a potenciális buzdítást.

This post was edited by N4aBz on Apr 28 2011 12:28pm
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 28 2011 12:27pm
Ha ti 3 an összeálltok nincs az az isten ,hogy game-et nyerjetek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 28 2011 12:29pm
Quote (championmath @ 28 Apr 2011 18:27)
Ha ti 3 an összeálltok nincs az az isten ,hogy game-et nyerjetek


Gyere te is játszani.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 28 2011 12:29pm
Quote (Smat @ Apr 28 2011 08:29pm)
Gyere te is játszani.


megyek is :D acc: championmath
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 28 2011 12:30pm
fasza lesz, 30-asok meg nagyobbak, no és persze egy 11-es.
Go Back To Magyar Topic List
Prev174757677784303Next
Add Reply New Topic New Poll