Quote (harcikacsa17 @ Apr 28 2011 07:22pm)
nembaj
megvédünk xd
this
adjatok neveket!!!!!
n4abz.
csak nehogy a nagyfiúkat megverjék a randomok ^^
btw, akkor elkezdem tolni a nagy accomat.
Quote (championmath @ Apr 28 2011 07:27pm)
Ha ti 3 an összeálltok nincs az az isten ,hogy game-et nyerjetek
köszönjük a potenciális buzdítást.
This post was edited by N4aBz on Apr 28 2011 12:28pm