Quote (Anamy @ Jul 31 2010 09:49pm)
remélem lerohad a kezed
remélem nem mert egy jó angliában játszó futball kapusnak szüksége van a kezére.
ha érdekel hogy miért elmondom.
Jozef válaszolt az egyik inurface postra, hogy az anyukája meghalt.
erre pofádbabele azt írta rá h leszarom vagy hasonló de ilyen ocsmány stílusban.
akkor ha Jozef megkapta ezért a +10et és a 24h-t akkor ez is jogos és lehet surmónak, téglának hívni/nevezni a sub 60-70%-a tuti hogy már csinált ilyet, én is így kaptam meg az utolsó warnomat.