d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev174757677785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 31 2010 02:33pm
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 21:29)
in 50 days, 23 hours


;DDDDDDDD

9. warnom :(


én még csak 6nál járok :S
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 02:39pm
törtem egy szerencsesütit féjszbúkon

Sose próbálj más lenni, mint amilyen vagy, mert azzal megtéveszted az embereket. A megtévesztés átverés. Az átverés csalás. A csalás bűn.

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 02:40pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 02:46pm
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 22:29)
in 50 days, 23 hours


;DDDDDDDD

9. warnom :(


in 22 days, 3 hours

6. warnom :(
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2010 02:49pm
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 21:39)
törtem egy szerencsesütit féjszbúkon

Sose próbálj más lenni, mint amilyen vagy, mert azzal megtéveszted az embereket. A megtévesztés átverés. Az átverés csalás. A csalás bűn.


gondolom amit pár oldallal ezelőtt postoltál, az is onnan van
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 02:51pm
Quote (Janou @ 31 Jul 2010 22:49)
gondolom amit pár oldallal ezelőtt postoltál, az is onnan van


igen, mármint féjszbúk, de nem szerencsesüti app
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 03:35pm
Quote (Vharimatras @ Jul 31 2010 09:29pm)
in 50 days, 23 hours


;DDDDDDDD

9. warnom :(


Nekem is 9 volt eddig :hug::
De egyet 2 évig hordtam!
Apr 6 2006 06:36pm early bump
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=1906304
Jul 19 2008 09:01am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 03:48pm
namechange-inurfacebalázs-pofádbabele 30%-os lett a pm reportomnak köszönhetően. most büszke vagyok magamra hogy tettem valamit a közösségért.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 31 2010 03:49pm
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 23:48)
namechange-inurfacebalázs-pofádbabele 30%-os lett a pm reportomnak köszönhetően. most büszke vagyok magamra hogy tettem valamit a közösségért.


remélem lerohad a kezed
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 03:52pm
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 23:48)
namechange-inurfacebalázs-pofádbabele 30%-os lett a pm reportomnak köszönhetően. most büszke vagyok magamra hogy tettem valamit a közösségért.


többet használna a közösségnek, ha eltakarodnál végre a halál faszára.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 03:53pm
Quote (Anamy @ Jul 31 2010 09:49pm)
remélem lerohad a kezed


remélem nem mert egy jó angliában játszó futball kapusnak szüksége van a kezére.
ha érdekel hogy miért elmondom.
Jozef válaszolt az egyik inurface postra, hogy az anyukája meghalt.
erre pofádbabele azt írta rá h leszarom vagy hasonló de ilyen ocsmány stílusban.

akkor ha Jozef megkapta ezért a +10et és a 24h-t akkor ez is jogos és lehet surmónak, téglának hívni/nevezni a sub 60-70%-a tuti hogy már csinált ilyet, én is így kaptam meg az utolsó warnomat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev174757677785001Next
Closed New Topic New Poll