d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17475767778410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:00am
Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 16:50)
na alkalmasint akkor majd elmászhatunk arra is, ajánlom kifejezetten, de előtte még kicsit vissza kell jönni a kondimba, mert most nem hiszem hogy menne :P


Mondjuk jelenleg Én is eléggé punnyadt vagyok, nagyon régen bicóztam. :D De azért kipróbálnám!
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:05am
Quote (szabika @ Jun 24 2010 03:59pm)
nem gáz, én is olyan kondiba vagyok, hogy az árpád hídra a felüljáró megizzaszt ^^


én mondjuk távokat szoktam menni mostanában, de emelkedők nem nagyon vannak benne. halásztelekről szoktam bejárni suliba a hungária körútra. nem egy hegyvidéki táj :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:06am
http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-20097

Biztos sok megrendelője lehet. Matricázáson kicsit WTF fejet vágtam... Hobbi boltban párszáz Ft-ért megcsinálnak bármilyen matricát >.<
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2010 09:06am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 04:00pm)
Mondjuk jelenleg Én is eléggé punnyadt vagyok, nagyon régen bicóztam. :D De azért kipróbálnám!


240E busz
word
bai bai

Quote (SamLee @ Jun 24 2010 04:05pm)
én mondjuk távokat szoktam menni mostanában, de emelkedők nem nagyon vannak benne. halásztelekről szoktam bejárni suliba a hungária körútra. nem egy hegyvidéki táj :D


Te Bali, a hungárián nem a zrínyi van? ^^

This post was edited by szabika on Jun 24 2010 09:07am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:08am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 17:06)
240E busz
word
bai bai



Te Bali, a hungárián nem a zrínyi van? ^^


Igen az is ott van, bár lehet még más is de nem tudom.. :c
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:11am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 04:06pm)
http://forum.bikemag.hu/apro/hirdetes-20097

Biztos sok megrendelője lehet. Matricázáson kicsit WTF fejet vágtam... Hobbi boltban párszáz Ft-ért megcsinálnak bármilyen matricát >.<


ha ilyesmi dolgok érdekelnek, ajánlom asszonkámék szomszédját, főleg DH-sok szokták a tört vázakat, villákat hozzá vinni, de egyedi bicókat is csinál időnként, nagyon profi, nagyon jó áron dolgozik, és igényes munkát ad ki a keze közül. A párom bringája már lassan 12 éves MTB, gyakorlatilag nem nagyon kellett alkatrészt cserélni rajta azóta, a váz egyedileg készült :) stb..

mostanában titán fixie-ket csinál :D
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:12am
Quote (szabika @ Jun 24 2010 04:06pm)
240E busz
word
bai bai



Te Bali, a hungárián nem a zrínyi van? ^^


de a zrínyi van ott :) én meg a zrínyin :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:13am
Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:12)
de a zrínyi van ott :) én meg a zrínyin :)


Te is? Lold, Én is!
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:14am
milyen szakon meg hanyadéven?:P
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:15am
Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:14)
milyen szakon meg hanyadéven?:P


Most leszek 2. éves BJKMK - Had- és biz.tech. mérnök.

xSpikeYx is Zrínyis, csak ő katona had- és bt.-s

This post was edited by Baleee on Jun 24 2010 09:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778410Next
Add Reply New Topic New Poll