Quote (Saenchai @ 3 Nov 2011 13:45)
első évad kibebaszott jó,aztán folyamatosan csökken a színvonal :/
8. évad után ez lett a family guyal is.. Egyre szarabb, 10/3 is mekkora egy szar volt már... :/
Amúgy elkezdték adni a 9. évadot szinkronosan, kiváncsi leszek javít-e valamit rajta. Alapból famgyu szinkronosan jobb.