d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev174757677781141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 3 2011 05:45am
Quote (A122 @ Nov 3 2011 03:55am)
Wire-t nézi vki?

http://www.imdb.com/title/tt0306414/

elég jó dolgokat olvasni róla

más: Terra Nova-ban milyen a CGI? Tűrhető? Trailer alapján elég bénák a dinók. :(


első évad kibebaszott jó,aztán folyamatosan csökken a színvonal :/
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 3 2011 05:50am
Quote (Saenchai @ 3 Nov 2011 13:45)
első évad kibebaszott jó,aztán folyamatosan csökken a színvonal :/


8. évad után ez lett a family guyal is.. Egyre szarabb, 10/3 is mekkora egy szar volt már... :/


Amúgy elkezdték adni a 9. évadot szinkronosan, kiváncsi leszek javít-e valamit rajta. Alapból famgyu szinkronosan jobb.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 3 2011 08:26am
Quote (ecneB @ 3 Nov 2011 12:38)
3x lattam, kotelezo, csak nehezen kedveli meg az ember.


ez jo lehet elkezdem
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Nov 3 2011 08:41am
Quote (qkatz @ Oct 28 2011 12:40pm)
mar kb 3 éve cancelled


Csak másfél. Bár abban igazad van, hogy lehet már három éve kellett volna és akkor mindenki jobban jár :D
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Nov 3 2011 04:22pm
befejeztem chuck s2t, kurvajo, haxoor <3
shit's blowing up
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 3 2011 04:25pm
Quote (ImTalkingIt @ 3 Nov 2011 23:22)
befejeztem chuck s2t, kurvajo, haxoor <3
shit's blowing up


well done!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2011 12:54am
Mekkora egy gyökér ez a Morgan..
(S05E02)
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Nov 5 2011 01:09am
kene valami sorozatot szednem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 5 2011 02:12am
Quote (vtibor @ 5 Nov 2011 09:09)
kene valami sorozatot szednem


Meg viagrat is.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 5 2011 04:57am
Quote (Baleee @ 5 Nov 2011 07:54)
Mekkora egy gyökér ez a Morgan..
(S05E02)


én várom a magyarfeliratot,szal csak holnap este/délután nézem meg :c

deazért már letöltöttem reggel8kor :DDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev174757677781141Next
Add Reply New Topic New Poll