d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev17475767778828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Dec 22 2009 04:49am
én is honolnék ha nemgond.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 22 2009 04:50am
Quote (Rezs @ Dec 22 2009 10:43am)
wat
lehet új accot csinálni?
heroesofnewerth.com - > play beta - > invite
vagy ingyen regelhet most mindenki?


de most tudsz csinálni új accot magadnak is?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 22 2009 04:50am
btw ha lennénk 10en akkor mehetnénk nostat gémeket, és akkor senki sem sirna amiatt h psrt veszit, és tökjokat gémelnénk egymással

Quote (Rezs @ Dec 22 2009 10:50am)
de most tudsz csinálni új accot magadnak is?


nemtudom :c

This post was edited by sylKE on Dec 22 2009 04:51am
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Dec 22 2009 04:51am
Quote (Rezs @ Dec 22 2009 10:50am)
de most tudsz csinálni új accot magadnak is?


y, én már csináltam gyorsba 2t .DDD




HAXXOR ADD VISSZA AZ FGM TE SCAMMER

This post was edited by ikszipszilon on Dec 22 2009 04:51am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 22 2009 04:51am
Quote (Rezs @ 22 Dec 2009 11:43)
wat
lehet új accot csinálni?
heroesofnewerth.com - > play beta - > invite
vagy ingyen regelhet most mindenki?


igen,phree a reg,nyitottam is topikot nekije :c

Quote (ikszipszilon @ 22 Dec 2009 11:51)
y, én már csináltam gyorsba 2t .DDD




HAXXOR ADD VISSZA AZ FGM TE SCAMMER


mission impossible sad.gif

This post was edited by H4xooR on Dec 22 2009 04:52am
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Dec 22 2009 04:52am
Quote (H4xooR @ Dec 22 2009 10:51am)
igen,phree a reg,nyitottam is topikot nekije :c



mission impossible sd.gif


oké scammer vagy reportollak lacinak azt majd jól megöklözik
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 22 2009 04:52am
Quote (Rezs @ 22 Dec 2009 12:50)
de most tudsz csinálni új accot magadnak is?


ja, de a reges linket valamiért nem lehet elérni login nélkül
amúgy itt a címe: http://www.heroesofnewerth.com/open_create_account.php
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 22 2009 04:53am
Quote (ikszipszilon @ 22 Dec 2009 11:52)
oké scammer vagy reportollak lacinak azt majd jól megöklözik


:SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

akkor ezért volt tegnap este fail a mekhívó küldés
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 22 2009 04:53am
Quote (H4xooR @ 22 Dec 2009 11:51)
igen,phree a reg,nyitottam is topikot nekije :c



mission impossible sad.gif


lol fg-ért küldtél meghívót?
nc


én olyan 1-től leszek tolóképes állapotban

This post was edited by farki on Dec 22 2009 04:55am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 22 2009 04:54am
Quote (farki @ 22 Dec 2009 12:53)
lol fg-ért küldtél meghívót?
nc


élelmes
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778828Next
Add Reply New Topic New Poll