☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
74
75
76
77
78
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57837
Replies: 3815
Track Topic
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#751
May 4 2010 08:08am
Nézzétek a végjátékot a Spanyol Bajnokin
Ma : Barcelona-Tenerife 20:00 Sport 2
Holnap : Mallorca-Real Madrid 21:45 Sport 1
exitex
Banned
Posts: 722
Joined: Mar 28 2010
Gold
:
2.50
#752
May 4 2010 08:24am
mikor lesz a BL döntő? illetve melyik adó közvetíti majd ?
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#753
May 4 2010 08:25am
Quote (exitex @ 4 May 2010 15:24)
mikor lesz a BL döntő? illetve melyik adó közvetíti majd ?
május 22-e Tv2
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#754
May 4 2010 08:31am
19:00
Debrecen - Vasas
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#755
May 12 2010 02:58am
Ma este 1986 után ujra egy magyar játszik egy Európai kupa döntőben!
Atletico Madrid- Fulham
GG Fulham
20:45 Digi Sport vagy Story Tv4
championmath
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold
:
Locked
#756
May 12 2010 05:35am
Quote (Inakwo @ May 12 2010 10:58am)
Ma este 1986 után ujra egy magyar játszik egy Európai kupa döntőben!
Atletico Madrid- Fulham
GG Fulham
20:45 Digi Sport vagy Story Tv4
Hajrá Fulham:)
Max döntetlen legyen rendes játékrészbe vagy nyerjen
Sorvatkutyuska
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
0.00
#757
May 12 2010 05:42am
Remélem gera geci rúg 3 öngólt és átrakják vmi harmadosztályos csapatba
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#758
May 12 2010 06:14am
Quote (Sorvatkutyuska @ 12 May 2010 13:42)
Remélem gera geci rúg 3 öngólt és átrakják vmi harmadosztályos csapatba
te továbbra is csak idióta maradsz.
championmath
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold
:
Locked
#759
May 12 2010 06:16am
Quote (Sorvatkutyuska @ May 12 2010 01:42pm)
Remélem gera geci rúg 3 öngólt és átrakják vmi harmadosztályos csapatba
Akarsz fogadni 0.01 fgbe?:D
Odds: 500x
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#760
May 12 2010 06:28am
Quote (ZeNoR @ 12 May 2010 13:14)
te továbbra is csak idióta maradsz.
nem kell vele foglalkozni
ki hol nézi?
én haverokkal kocsmában elvileg
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
74
75
76
77
78
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact