☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev
1
74
75
76
77
78
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 175984
Replies: 8293
Track Topic
ang3l
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold
:
1.00
#751
May 1 2008 07:29am
Level 9 req:
20% ED jewel
Sajnos nincs rajta semmi add, csak siman az ed. Azt tudom, hogy -15reqqel sokat erne, de igy er valamit?
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#752
May 1 2008 07:31am
Quote (ang3l @ Thu, 1 May 2008, 07:02)
Bassza meg ez a szar, hogy nem birt 49 alatti level reqqel esni.
Az sem segít, humun>>>>.
20%ed jewel: kb 0, lvl9esek maxdam jeweleket használnak.
This post was edited by Oberon_os on May 1 2008 07:32am
ang3l
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold
:
1.00
#753
May 1 2008 07:33am
Quote (Oberon_os @ Thu, 1 May 2008, 14:31)
Az sem segít, humun>>>>.
20%ed jewel: kb 0, lvl9esek maxdam jeweleket használnak.
Ez tuti biztos?
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#754
May 1 2008 07:35am
Quote (ang3l @ Thu, 1 May 2008, 13:33)
Ez tuti biztos?
Igen.
9maxdam jewel sem ér túl sokat (5fg? lehet már annyit sem), és sokkal jobb. ami lvl9-re sok, az ahogy mondtad -15req-val 9maxdam-add, illetve 12-14maxdam lvl9-re, és a 4-9dam jewel.
ang3l
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold
:
1.00
#755
May 1 2008 07:37am
Quote (Oberon_os @ Thu, 1 May 2008, 14:35)
Igen.
9maxdam jewel sem ér túl sokat (5fg? lehet már annyit sem), és sokkal jobb. ami lvl9-re sok, az ahogy mondtad -15req-val 9maxdam-add, illetve 12-14maxdam lvl9-re, és a 4-9dam jewel.
Ok, koszi.
Regen volt egy rare 1-12dmg -15req joolom, asszem 180fg-be ment el.
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#756
May 1 2008 07:39am
Quote (ang3l @ Thu, 1 May 2008, 13:37)
Ok, koszi.
Regen volt egy rare 1-12dmg -15req joolom, asszem 180fg-be ment el.
Azt még keveslem is érte.
)
ang3l
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold
:
1.00
#757
May 1 2008 07:39am
Quote (Oberon_os @ Thu, 1 May 2008, 14:39)
Azt még keveslem is érte.
)
Hiaba bumpoltam nemakartak jobban megfizetni...
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#758
May 1 2008 09:02am
Quote (Poczok @ Thu, 1 May 2008, 13:34)
sztem a 2/20 fc semmit se ér, a rare shield szintén (lvl 49re jolenne btw)
a 2/30 meg 2 soccal eladhato
a shield 30-cal lenne jó
This post was edited by Janou on May 1 2008 09:02am
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#759
May 2 2008 06:40am
ér ez vmit?
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#760
May 2 2008 06:40am
Quote (Ad4mz @ Fri, May 2 2008, 12:40pm)
http://img208.imageshack.us/img208/5494/mbek0.jpg
ér ez vmit?
nem hinném se res se fhr
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
74
75
76
77
78
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact