d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev17475767778183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 14 2008 05:38am
Quote (sondor @ Thu, 14 Aug 2008, 12:36)
olyan nincs vagy max kurva szar
ha e/s sorc akkor mar soj >


Miert soj?
Szamold ki mennyivel tobbel dobja meg az a % mana a manat, mint 86, aztan ahhoz adj hozza 20 pontot energyre amit nem kell str-re tenni.
Szerintem a rare nyerne, bar en sem tudom biztosan.

This post was edited by kabraxis6 on Aug 14 2008 05:39am
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 05:40am
Quote (kabraxis6 @ Thu, Aug 14 2008, 11:38am)
Miert soj?
Szamold ki mennyivel tobbel dobja meg az a % mana a manat, mint 86, aztan ahhoz adj hozza 20 pontot amit nem kell str-re tenni.


mar nalam sokkal jobban hozza ertok kiszamoltak hogy soj a legjobb e/s sorcra
szted poenbol az van mind1ik normalis e/s sorcon ?
ne okoskodj arrol amirol lovesed sincs

This post was edited by sondor on Aug 14 2008 05:41am
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Aug 14 2008 05:40am
Quote (sondor @ Thu, Aug 14 2008, 11:36am)
olyan nincs vagy max kurva szar
ha e/s sorc akkor mar soj >


meg látszik h még serdülsz ezért erre nem tudok mit mondani.
szerencsétlen noob sad.gif
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 05:41am
Quote (perfect_maf @ Thu, Aug 14 2008, 11:40am)
meg látszik h még serdülsz ezért erre nem tudok mit mondani.
szerencsétlen noob sad.gif


xD?
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Aug 14 2008 05:42am
Quote (sondor @ Thu, Aug 14 2008, 12:40pm)
mar nalam sokkal jobban hozza ertok kiszamoltak hogy soj a legjobb e/s sorcra
szted poenbol az van mind1ik normalis e/s sorcon ?
ne okoskodj arrol amirol lovesed sincs


és akkor hogy jön ki a 200fcr a 2soj van rajta?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 14 2008 05:43am
Quote (sondor @ Thu, 14 Aug 2008, 12:40)
mar nalam sokkal jobban hozza ertok kiszamoltak hogy soj a legjobb e/s sorcra
szted poenbol az van mind1ik normalis e/s sorcon ?
ne okoskodj arrol amirol lovesed sincs


Kar hogy kettonk kozul nekem van ES FB sorcom, nem neked biggrin.gif
De oke, nem ertek hozza 8D

This post was edited by kabraxis6 on Aug 14 2008 05:43am
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 14 2008 05:43am
Quote (xXmateXx @ Thu, Aug 14 2008, 12:42pm)
és akkor hogy jön ki a 200fcr a 2soj van rajta?


fcr charmokkal számolt^^
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 05:43am
Quote (xXmateXx @ Thu, Aug 14 2008, 11:42am)
és akkor hogy jön ki a 200fcr a 2soj van rajta?


senki sem csinal 200 fcr e/s light sosot fogd mar fel
ergo -> senkinek sem hasznos ez a szar

Quote (kabraxis6 @ Thu, Aug 14 2008, 11:43am)
Kar hogy kettonk kozul nekem van ES FB sorcom, nem neked biggrin.gif
De oke, nem ertek hozza 8D


nekem is van accesem esfbhez xD es te is csak kaptad vmelyik noob haverodtol akit megbasztam duelbe
f fa fai fail

This post was edited by sondor on Aug 14 2008 05:44am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 14 2008 05:44am
Quote (perfect_maf @ Thu, 14 Aug 2008, 11:40)
meg látszik h még serdülsz ezért erre nem tudok mit mondani.
szerencsétlen noob sad.gif


Pedig kivételesen igaza van!!! 105 fcr-t simán ki lehet hozni ring nélkül. Ha nem sojt használsz, akkor nem lesz 94 ES-ed fire/cold sosoval (coldal eleve 93 lesz csak). Ofc precast nélkül, de ladderben precast=autofail. És ilyan high ESnél 1-2% _nagyon_ sokat számít.
Ezen felül soj tényleg több manát ad...
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Aug 14 2008 05:44am
Quote (sondor @ Thu, Aug 14 2008, 12:43pm)
senki sem csinal 200 fcr e/s light sosot fogd mar fel
ergo -> senkinek sem hasznos ez a szar


szerintem meg van aki csinál, fogd már fel. fogadjunk hogy találok neked olyat akinek van.

Quote (Oberon_os @ Thu, Aug 14 2008, 12:44pm)
Pedig kivételesen igaza van!!! 105 fcr-t simán ki lehet hozni ring nélkül.  Ha nem sojt használsz, akkor nem lesz 94 ES-ed fire/cold sosoval (coldal eleve 93 lesz csak). Ofc precast nélkül, de ladderben precast=autofail. És ilyan high ESnél 1-2% _nagyon_ sokat számít.
Ezen felül soj tényleg több manát ad...


ha jól emlékszem nekem precast nélkül 94% volt az ES.

This post was edited by xXmateXx on Aug 14 2008 05:46am
Go Back To Magyar Topic List
Prev17475767778183Next
Closed New Topic New Poll