Quote (xGurke @ Jul 9 2014 10:53am)
Szia kedves olvasó! Az alábbi guide segítségedre lesz, ha izmosodni vagy fogyni akarsz :
Izmosodáshoz :
- Napi 4x GigaMegaBulk 3000X fehérje turmix (2575 gr fehérje, 5 kiló C-vitamin, etc, csak a napi szükségletek kielégítésére)
- Heti 2-3 edzés (csak hogy mondhasd, hogy jársz kondiba)
Röviden ennyi. Kajára nem kell odafigyelni, egyél amit akarsz, de internetes fórumokon mindenképp okoskodj, hogy lássák mennyire értesz hozzá.
Ja és mivel a GigaMegaBulk 3000X-on kívül más értelmeset nem eszel, ezért valami táplálék kiegészítőt is szedj (lehetőleg a legdrágábbat, mert azokban több vitamin van [napi kb ~3000%os túladagolást ajánlok minden vitaminból és ásványi anyagból])
Fogyáshoz :
- Napi 3x SlimAssJuice 1500 turmix (fingom sincs mi van benne, de más se tudja, úgyhogy nem fog beszólni érte)
- Edzeni azért itt is kell heti 1-2x
Az edzést és az kajálást nem kell komolyan venni, csak a SlimAssJuice 1500-at igyad rendesen (természetesen ha valaki rákérdez, hogy mit edzel, akkor mondd, hogy kardio, úgy se fog kiderülni, hogy szart se csinálsz)
Ha bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel ebben a topicban, sokan alkalmazzuk ezt a guidet, úgyhogy biztos lesz épp egy ügyeletes hozzá értő ember, aki majd segít!

Quote (xGurke @ Jul 9 2014 10:58am)
Azt kifelejtettem, hogy természetesen a kettőt egyszerre is lehet, ilyenkor nem kell figyelembe venni, hogy esetleg valamelyik vitaminból vagy ásványi anyagból annyit viszel be egy nap, ami 20 másik embernek is elég lenne, hiszen majd úgyis kipisiled (a zöld vizelet csak azt mutatja, hogy mennyire bio egészséges vagy)

ezt még egyszer bumpolom, valaki berakhatná stickybe is btw
most mennem kell széna, folytathatnánk pm-ben is, ha levennéd rólam a blockot, meg valamelyik másik topicban,
csak hogy érezd mennyire nem vagy felesleges számunkra
de most mennem kell találkozni egy csajjal :3