Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 21 2015 07:11am)
remelem tisztaban vagy vele hogy a sajnalatod meg a velemenyednel is kevesebbet er
a te reményed meg még annál is kevesebbet :c
nem értem miért szereted a hazát
pusztán azért mert éppen-pont ide születtél?! mert szép a történelme?!
neked adta, hogy tudtál tanulni.. engedte és ezért jutottál valahova?! nem a haza tette lehetővé, hanem a körülményeid, a szüleid vagy akárki más akinek fontos voltál és kiizzadta érted a vérét
ha meg senki nem volt ilyen hanem te magad voltál az akkor meg magadnak köszönd
ez a haza egyé vált a gonosztevők és alávaló maffiózók bandájával akik a sok barmot úgy löködik ide-oda mint a tökeiket kényük-kedvük szerint
kár kezdeni vele bármit is... nem mintha lehetne
This post was edited by Senee on Jul 21 2015 01:49am