d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17437447457467471468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2015 08:41am
Quote (llllllllllll @ 20 Jul 2015 16:03)
pont ennyit értek el a plakátokkal


a fideszes nyugdijasoknak tetszett, és ők teszik ki a fidesz szavazótáborának 90%-át
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 20 2015 08:52am
Quote (Baleee @ 18 Jul 2015 14:22)
Meg mindig az EloViragos webcamos csavo az elso?



Asszem csanyi
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 20 2015 12:53pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2015 04:24pm
ezért nem kell emberek közé menni

a strandon a félállat putriscigányok az alagútba az ikunuku kopaszok
és ofc mindenki be akarja bizonyítani, hogy irdatlan kemény

sok fasztard
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,659.88
Trader: Trusted
Jul 20 2015 05:21pm
Quote (Senee @ 21 Jul 2015 00:24)
ezért nem kell emberek közé menni

a strandon a félállat putriscigányok az alagútba az ikunuku kopaszok
és ofc mindenki be akarja bizonyítani, hogy irdatlan kemény

sok fasztard


Magyarország... pöcegödör.

Azokat sajnálom igazán, akik még elhiszik, hogy jobb lesz a helyzet.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 21 2015 01:11am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 21 2015 12:21am)
Magyarország... pöcegödör.

Azokat sajnálom igazán, akik még elhiszik, hogy jobb lesz a helyzet.


remelem tisztaban vagy vele hogy a sajnalatod meg a velemenyednel is kevesebbet er

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 21 2015 01:48am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 21 2015 07:11am)
remelem tisztaban vagy vele hogy a sajnalatod meg a velemenyednel is kevesebbet er


a te reményed meg még annál is kevesebbet :c


nem értem miért szereted a hazát
pusztán azért mert éppen-pont ide születtél?! mert szép a történelme?!
neked adta, hogy tudtál tanulni.. engedte és ezért jutottál valahova?! nem a haza tette lehetővé, hanem a körülményeid, a szüleid vagy akárki más akinek fontos voltál és kiizzadta érted a vérét
ha meg senki nem volt ilyen hanem te magad voltál az akkor meg magadnak köszönd

ez a haza egyé vált a gonosztevők és alávaló maffiózók bandájával akik a sok barmot úgy löködik ide-oda mint a tökeiket kényük-kedvük szerint
kár kezdeni vele bármit is... nem mintha lehetne

This post was edited by Senee on Jul 21 2015 01:49am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 21 2015 01:59am
Quote (Senee @ Jul 21 2015 08:48am)
a te reményed meg még annál is kevesebbet :c


nem értem miért szereted a hazát
pusztán azért mert éppen-pont ide születtél?! mert szép a történelme?!
neked adta, hogy tudtál tanulni.. engedte és ezért jutottál valahova?! nem a haza tette lehetővé, hanem a körülményeid, a szüleid vagy akárki más akinek fontos voltál és kiizzadta érted a vérét
ha meg senki nem volt ilyen hanem te magad voltál az akkor meg magadnak köszönd

ez a haza egyé vált a gonosztevők és alávaló maffiózók bandájával akik a sok barmot úgy löködik ide-oda mint a tökeiket kényük-kedvük szerint
kár kezdeni vele bármit is... nem mintha lehetne


A bankszamlam mast mutat.

Egy keves igazsag van abban amit mondasz, a kulonbseg hogy te meg nem lattad mashol hogyan mennek a dolgok. Gazdagabbak lehetnek az emberek mashol, de nagyvonalakban ugyanez tortenik mashol is. Lehet a Ringli felek kulfoldon jobban boldogulnak es ha az nekik ugy jobb hat csinaljak. Problemak attol meg nem csak itthon vannak.

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 21 2015 02:04am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 21 2015 07:59am)
A bankszamlam mast mutat.

Egy keves igazsag van abban amit mondasz, a kulonbseg hogy te meg nem lattad mashol hogyan mennek a dolgok. Gazdagabbak lehetnek az emberek mashol, de nagyvonalakban ugyanez tortenik mashol is. Lehet a Ringli felek kulfoldon jobban boldogulnak es ha az nekik ugy jobb hat csinaljak. Problemak attol meg nem csak itthon vannak.




meg ahol van turorudi





btw a reményedet a hazaszeretetedre értettem, meg h jobb lesz bármi is itt
nyilván jól megy de azért mert nem függsz ettől a csicskamaffiától ami az ország javarészének a vérét szívja




ja elég nagyvonalakban történik ugyanez mindenhol
csak van ahol kicsivel több teret engednek az embereknek az élésre és nem akarják ellopni még az apjuk faszát is
Go Back To Magyar Topic List
Prev17437447457467471468Next
Add Reply New Topic New Poll