d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1741742743744745830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 225
Joined: Aug 11 2009
Gold: 14.04
Dec 15 2010 03:45am
Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni. Következő tárgyak közül bármelyik ér valamit?


Segítségeteket előre is köszönöm!
Rubyx
Member
Posts: 2,608
Joined: Oct 12 2010
Gold: 5,123.93
Dec 15 2010 03:49am
Quote (Rubyx @ 15 Dec 2010 10:45)
Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni. Következő tárgyak közül bármelyik ér valamit?
http://static.xjx.hu/targyak.png

Segítségeteket előre is köszönöm!
Rubyx


sorban, 0fg, 1fg, 0fg :)

This post was edited by hollowpapa on Dec 15 2010 03:50am
Member
Posts: 225
Joined: Aug 11 2009
Gold: 14.04
Dec 15 2010 03:53am
Quote (hollowpapa @ Dec 15 2010 11:49am)
sorban, 0fg, 1fg, 0fg :)


Köszönöm mindkét témában gyors segítségedet! :)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 15 2010 03:56am
Quote (Rubyx @ Dec 15 2010 09:45am)
Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni. Következő tárgyak közül bármelyik ér valamit?
http://static.xjx.hu/targyak.png

Segítségeteket előre is köszönöm!
Rubyx


Light skiller 1-2 fg, a többi értéktelen
Member
Posts: 2,608
Joined: Oct 12 2010
Gold: 5,123.93
Dec 15 2010 04:22am
unid eth titan mennyit ér kb ? euscl
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 15 2010 04:41am
Quote (hollowpapa @ Dec 15 2010 10:22am)
unid eth titan mennyit ér kb ? euscl


10-15 imo
Member
Posts: 2,608
Joined: Oct 12 2010
Gold: 5,123.93
Dec 15 2010 04:46am
Quote (Liliomtipro @ 15 Dec 2010 11:41)
10-15 imo


thanks :rolleyes:
Member
Posts: 3,551
Joined: Mar 2 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2010 09:36am
sziasztok!
Ez mennyit érhet?euscl
ha kell soxolom is

Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 15 2010 09:49am
Quote (puncimanci @ Dec 15 2010 03:36pm)
sziasztok!
Ez mennyit érhet?euscl
ha kell soxolom is

http://i54.tinypic.com/ael1ld.jpg


ne sockold, dobd ki, vagy saját használat
nincs értéke
2 barb skillel és más skinnel, esetleg 2 sockettel jobb lenne
Member
Posts: 3,551
Joined: Mar 2 2009
Gold: 0.00
Dec 16 2010 06:01am
Quote (Liliomtipro @ Dec 15 2010 04:49pm)
ne sockold, dobd ki, vagy saját használat
nincs értéke
2 barb skillel és más skinnel, esetleg 2 sockettel jobb lenne


köszike!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1741742743744745830Next
Closed New Topic New Poll