d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17407417427437445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 26 2011 05:21pm
Quote (bajcli @ Nov 27 2011 12:09am)
hála istennek én látom a képet, az a lényeg
de lásd, kivel van dolgod

http://i44.tinypic.com/m7yte0.png


LILA
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 26 2011 05:23pm
jo8 köcsögö
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 26 2011 05:23pm
Quote (H4xooR @ 27 Nov 2011 00:23)
jo8 köcsögö


joejt kocso
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 26 2011 05:46pm
Voltunk kocsmázni haverral, amikor is csatlakozott még 3 haverom

Dumálunk és szóbajön jsp valamiért ( nem jsps haverok) és kiderül, hogy az egyik gyerek jsp-s akit már tök rég óta ismerek

ő az : http://forums.d2jsp.org/user.php?i=551250
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 05:46pm
Quote (cowding @ 27 Nov 2011 00:46)
Voltunk kocsmázni haverral, amikor is csatlakozott még 3 haverom

Dumálunk és szóbajön jsp valamiért ( nem jsps haverok) és kiderül, hogy az egyik gyerek jsp-s akit már tök rég óta ismerek

ő az : http://forums.d2jsp.org/user.php?i=551250


lol rá emlékszem ^^
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 26 2011 05:48pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 27 2011 01:46am)
lol rá emlékszem ^^


van féynkép :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 05:50pm
Nincs összeesküvés 2011.11.25 15:35

A leminõsítés pontosan kifejezi a nemzetközi közösség bizalmát a magyar gazdaságpolitka iránt – mondta Chikán Attila a debreceni Bizalom, közintézmények és a gazdasági/társadalmi prosperitás - Melyik a kulcs a többihez? címû konferencián. Ha ezt a nem ortodox gazdaságpolitikát erõltetjük, akkor jöhetnek még leminõsítések. A magyar gazdaság nem összeesküvés áldozata - mutatott rá.

Nincs összeesküvés. Aki rosszindulatú egyedek tevékenységének tudja be a mostani piaci folyamatokat, azok nem értik a piacgazdaság lényegét - emelte ki Chikán reagálva a kormány felõl érkezõ kijelentésekre, miszerint támadássorozat érte Magyarországot.




Nem működőképes az a stratégia, hogy a magyar gazdaságot a tőkepiacról finanszírozza a kormány, és ezt lehetett is sejteni - mondta az InfoRádiónak Bod Péter Ákos. A közgazdász kiemelte: az emelkedő kamatok már jelezték, hogy a tőkepiac egyre drágábban hajlandó finanszírozni a magyar adósságot, és a Moody'stól érkező leminősítéssel bekövetkezett, amitől tartani lehetett.

kurva jó, hogy mindkettő igencsak jobboldali, és kurvára nem ért egyet a kormánnyal, igazából nem is tudom mi alapján alakítja a kormány a gazdaságpolitikáját
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2011 05:53pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 27 Nov 2011 00:50)
igazából nem is tudom mi alapján alakítja a kormány a gazdaságpolitikáját




This post was edited by CyberPunk666 on Nov 26 2011 05:53pm
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 26 2011 08:08pm
CSIT CSAT
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 26 2011 08:11pm
Quote (CyberPunk666 @ 27 Nov 2011 01:53)
http://www.gazdagnok.hu/wp-content/ures_zseb-penztunder.jpg


a linket is érdemes
Go Back To Magyar Topic List
Prev17407417427437445001Next
Closed New Topic New Poll