d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17397407417427431468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 29 2015 09:37am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 29 2015 04:35pm)
nyereség
olimpia
mit szívtak ezek? mikor volt utoljára nyereséges olimpiát szervezni?


Vegul is nem epp reszben emiatt is ment csodbe gorogorszag
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 29 2015 09:41am
Na nem mintha lenne bármi esélye, hogy mi kapjuk...

Csak a pályázattal is nyúlnak némi pénzt a közösből.
Nincs ember, aki elhiszi, hogy Budapesten olimpia lesz. Szerintem, ha megkapnánk, akkor a kormány lenne legjobban meglepve.
De az is biztos, hogy akkor annyit lophatnának, hogy azt se tudnák, hova tegyék.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 29 2015 09:44am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 29 2015 09:44am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Jun 2015 17:41)
Na nem mintha lenne bármi esélye, hogy mi kapjuk...

Csak a pályázattal is nyúlnak némi pénzt a közösből.
Nincs ember, aki elhiszi, hogy Budapesten olimpia lesz. Szerintem, ha megkapnánk, akkor a kormány lenne legjobban meglepve.
De az is biztos, hogy akkor annyit lophatnának, hogy azt se tudnák, hova tegyék.


én biztos magyarországnak adnám ha bizottság tag lennék, már csak azért is, hogy jól kibasszak már ezekkel a nyomorékokkal.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 29 2015 09:46am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 29 2015 09:46am
debreceni menekült táborban valami hepaj van, "lőnek", "Már valaki meg is halt" meg ilyen stílusú bejegyzésem facebookomon
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 29 2015 09:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jun 2015 17:44)
én biztos magyarországnak adnám ha bizottság tag lennék, már csak azért is, hogy jól kibasszak már ezekkel a nyomorékokkal.


Velünk basznának ki. Ezek irdatlan sokat lopnának.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2015 09:57am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2015 02:31am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 1 2015 06:02am
Quote (Genthor @ Jul 1 2015 11:08am)


úáomás?!

szinte magam előtt látom a sok fogyatékos nyugdíjas fejét aki el is hiszi és elgondolkodik rajta és arról beszélgetnek majd, hogy milyen zajjal jár az majd meg, hogy felcsútról mennek majd a holdra
Go Back To Magyar Topic List
Prev17397407417427431468Next
Add Reply New Topic New Poll