Quote (CyberPunk666 @ 29 Jun 2015 17:41)
Na nem mintha lenne bármi esélye, hogy mi kapjuk...
Csak a pályázattal is nyúlnak némi pénzt a közösből.
Nincs ember, aki elhiszi, hogy Budapesten olimpia lesz. Szerintem, ha megkapnánk, akkor a kormány lenne legjobban meglepve.
De az is biztos, hogy akkor annyit lophatnának, hogy azt se tudnák, hova tegyék.
én biztos magyarországnak adnám ha bizottság tag lennék, már csak azért is, hogy jól kibasszak már ezekkel a nyomorékokkal.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 29 2015 09:46am