Quote (Aston @ 26 Nov 2011 22:23)
segíts, kedves Péter!
hogy helyes(ebb) a reakció a fentebb vázolt, roppant bonyolult szituációban?
Neither do I vagy Neither am I, amennyiben úgy akartam reagálni szencsájdávid mondatára, hogy "Én sem" angolul.
~~Best Regards~~
~Aston~
ja, én arra írtam már az igent

am-mel helyes, ahogy baszur mondja!