d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev17374757677108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 26 2015 12:44pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 26 Jan 2015 20:43)
farhi lett megdugva


az élet baszta meg.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 12:47pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 06:44pm)
Végére már átlépte a 100 matcht, szóval töröltem magam a faszba.


i cant handle all them pussies
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 26 2015 12:53pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 07:44pm)
Végére már átlépte a 100 matcht, szóval töröltem magam a faszba.


kezdett ijesztő lenni?
Member
Posts: 7,969
Joined: Dec 3 2005
Gold: 1,706.00
Jan 26 2015 12:57pm
Bánhatod, hogy veszni hagytad a 3-ast :P
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2015 01:14pm
Quote (W00 @ 26 Jan 2015 19:57)
Bánhatod, hogy veszni hagytad a 3-ast :P


3#al beszéltük hogy felvesszük egymást fbra

Quote (Senee @ 26 Jan 2015 19:47)
i cant handle all them pussies


nem lehet komolyan ismerkedni egy olyan csajjal aki a testem alapján jelölt be

This post was edited by fahrii on Jan 26 2015 01:19pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 26 2015 01:25pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 07:14pm)
3#al beszéltük hogy felvesszük egymást fbra



nem lehet komolyan ismerkedni egy olyan csajjal aki a testem alapján jelölt be


igy van fahrii
amikor meglatsz egy csajt valahol es vonzonak talalod, akkor annak csak is a szemelyisege es a kivalo erettsegi atlaga az oka
a kulsonek semmi koze hozza
ne legyel mar farok :(
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 26 2015 01:26pm
Ez még mindig jó fos topic, kösz viktor.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 26 2015 01:32pm
Quote (Genthor @ Jan 26 2015 07:19pm)
Biztos azért postoltad ide, mert Fahrii volt az elkövető, amint épp útban volt az #1-es lányhoz. Gyomoridege volt az idegességtől, hogy vajon sikerül-e felállítani a dákeszt.


Carebe ment volna inkabb csak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 26 2015 01:36pm
ITT: Fári béta és kifogásokat keres mindenben, es a topic is egy nagy fail, mert meg sajat maganak is azt akarta bebizonyitani, hogy nem kell a noknek, hogy megnyugodhasson magaval kapcsolatban, de bejeloltek szazan, hogy basznanak vele es nem tud mit kezdeni a dologgal.
man the fuck up bruh

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 26 2015 01:37pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 26 2015 01:50pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 26 2015 08:36pm)
ITT: Fári béta és kifogásokat keres mindenben, es a topic is egy nagy fail, mert meg sajat maganak is azt akarta bebizonyitani, hogy nem kell a noknek, hogy megnyugodhasson magaval kapcsolatban, de bejeloltek szazan, hogy basznanak vele es nem tud mit kezdeni a dologgal.
man the fuck up bruh


nekem inkább úgy tűnik hogy szeretné ha önbizalmat adnánk neki de már lassan mindenki ott tart hogy megfogja fahrii faszát hogy egy pinába beletuszkolja, de a srác még így sem kapcsol...
Go Back To Magyar Topic List
Prev17374757677108Next
Add Reply New Topic New Poll