Quote (Cpt_Ghost @ Jan 26 2015 08:36pm)
ITT: Fári béta és kifogásokat keres mindenben, es a topic is egy nagy fail, mert meg sajat maganak is azt akarta bebizonyitani, hogy nem kell a noknek, hogy megnyugodhasson magaval kapcsolatban, de bejeloltek szazan, hogy basznanak vele es nem tud mit kezdeni a dologgal.
man the fuck up bruh
nekem inkább úgy tűnik hogy szeretné ha önbizalmat adnánk neki de már lassan mindenki ott tart hogy megfogja fahrii faszát hogy egy pinába beletuszkolja, de a srác még így sem kapcsol...