d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1737475767779Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 12:16pm
Quote (Anarkin @ 24 Sep 2014 19:15)
holnap üzleti vacsora brittekkel

vis-t kéne magammal vinnem, bemutatnám nekik én meg nyugalomban ehetnék a következô 2 órában 60 évben
<3


nevetek, vis lealkudna a csillagokat az egrol. Egyebkent amikor atultel a masik asztalhoz dumalni azokkal a random emberekkel, az igy mi volt vis?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2014 12:20pm
vérzik a szívem hogy nem tudjátok mi a trollkodás
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 12:20pm
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 19:16)
Na, alakul már a hangnem, ennek örülök.

Most, hogy mondod, persze, az életkor miatt van párhuzam öcsém és vanek között, ezt a mai napig így vallom, hogy 2,4,6,8 éve, én például 15 évesen, mikor netem lett, ugyancsak nem tudtam normálisan viselkedni az interneten. Mégis, mivel a többség is hasonló életkorú volt, sikerült úgymond együtt felnőni. Most meg mi van? Néznek szúrós szemmel szinte minden fiatalra, hogy bezzeg a mi időnkben! Pedig akkor sem volt másabb SEMMI.

Személy szerint mulattat Vanek, persze sokszor átcsap másba, de speciel a lestatos/kenyeres posztjain a mai napig sírok. Az meg, hogy nem bírod tolerálni postblockerrel meg minden kurvaanyámmal, tényleg nem tudok mit mondani, csak azt, hogy egyedül a te hibád, nem vaneké, nem az enyém, csak és kizárólag a tiéd.

Fogalmazd meg magadban, hogy mit jelent a troll szó és ha belegondolsz, azt jól csinálja. Jól átvág, mint ahogy egy zsebes tenné a villamoson.

Van aki elmegy dolgok mellett, van aki nem, en nem szeretnem, ha itt lenne, ez mar nem az a tarsasag ahol/akivel fel kell noni, esetleg illeszkedjen be es ne postoljon nyomoreksagokat/ne legyen az, de miert is beszelunk felnovesrol, amikor a srac ket(!) evvel fiatalabb nalam? Trollnak meg nem nevezném, mert ő ezt komolyan gondolja és nem csak megjátssza a fejét (persze nyilván rá is játszik, de az nem ugyan az a jelenseg).
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:20pm)
Van aki elmegy dolgok mellett, van aki nem, en nem szeretnem, ha itt lenne, ez mar nem az a tarsasag ahol/akivel fel kell noni, esetleg illeszkedjen be es ne postoljon nyomoreksagokat/ne legyen az, de miert is beszelunk felnovesrol, amikor a srac ket(!) evvel fiatalabb nalam? Trollnak meg nem nevezném, mert ő ezt komolyan gondolja és nem csak megjátssza a fejét (persze nyilván rá is játszik, de az nem ugyan az a jelenseg).


ayy
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 12:26pm
Quote (Anarkin @ Sep 24 2014 07:15pm)
holnap üzleti vacsora brittekkel

vis-t kéne magammal vinnem, bemutatnám nekik én meg nyugalomban ehetnék a következô 2 órában 60 évben
<3


sure mate
i'd like to deal with them hardly
or badly
whatever
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:16pm)
nevetek, vis lealkudna a csillagokat az egrol. Egyebkent amikor atultel a masik asztalhoz dumalni azokkal a random emberekkel, az igy mi volt vis?


próbáltam rávenni őket, hogy verjék meg jarát de végül nekem kellett kézbe vennem az ügyet ofc

Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:20pm)
Van aki elmegy dolgok mellett, van aki nem, en nem szeretnem, ha itt lenne, ez mar nem az a tarsasag ahol/akivel fel kell noni, esetleg illeszkedjen be es ne postoljon nyomoreksagokat/ne legyen az, de miert is beszelunk felnovesrol, amikor a srac ket(!) evvel fiatalabb nalam? Trollnak meg nem nevezném, mert ő ezt komolyan gondolja és nem csak megjátssza a fejét (persze nyilván rá is játszik, de az nem ugyan az a jelenseg).


lófaszt, 26 éves vagy megmondta az asszony

This post was edited by Vismajor on Sep 24 2014 12:27pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 12:27pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 08:20pm)
Van aki elmegy dolgok mellett, van aki nem, en nem szeretnem, ha itt lenne, ez mar nem az a tarsasag ahol/akivel fel kell noni, esetleg illeszkedjen be es ne postoljon nyomoreksagokat/ne legyen az, de miert is beszelunk felnovesrol, amikor a srac ket(!) evvel fiatalabb nalam? Trollnak meg nem nevezném, mert ő ezt komolyan gondolja és nem csak megjátssza a fejét (persze nyilván rá is játszik, de az nem ugyan az a jelenseg).


Remélem ismered a Bomber Man/ Dyna Blaster nevű játékot, vele veszekedni olyan, mintha a kaput robbantgatnád egyfolytában 1 tűzerővel és 1 lerakható bombával.

Az életkort pedig átfogalmazom és most ne Vanekról beszéljünk : 2009-es vagy, magyarul 5 éve vagy itt és vagy a társaságban. Na ez a nem mindegy, hogy mióta vagy a közösségben, mióta van tapasztalatod a netes fórumozás terén. Gondolj bele azokba a negyvenesekbe, akik most elkezdtek facebookozni, na egy 13 éves értelmesebben fejezi ki magát a többségénél.


Amúgy meg persze, sok dolgot komolyan gondol, de amikor most 4 poszt egymás utánl gürgü mesélj még volt, nyilván nem lehet komolyan venni. De tényleg, rengeteg választásod van, hogy ne lásd a neked nem tetsző emberek kommentjeit...
1. nem figyelsz rá
2. blokkolod
3. nem jössz fel

Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, én azért jöttem vissza, hogy a normális emberekkel normális beszélgetést folytassak. Nem azért, hogy anyázzak all day erry day

This post was edited by Jancsipapa on Sep 24 2014 12:28pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 12:32pm
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 19:27)
Remélem ismered a Bomber Man/ Dyna Blaster nevű játékot, vele veszekedni olyan, mintha a kaput robbantgatnád egyfolytában 1 tűzerővel és 1 lerakható bombával.

Az életkort pedig átfogalmazom és most ne Vanekról beszéljünk : 2009-es vagy, magyarul 5 éve vagy itt és vagy a társaságban. Na ez a nem mindegy, hogy mióta vagy a közösségben, mióta van tapasztalatod a neted fórumozás terén. Gondolj bele azokba a negyvenesekbe, akik most elkezdtek facebookozni, na egy 13 éves értelmesebben fejezi ki magát a többségénél.


Amúgy meg persze, sok dolgot komolyan gondol, de amikor most 4 poszt egymás utánl gürgü mesélj még volt, nyilván nem lehet komolyan venni. De tényleg, rengeteg választásod van, hogy ne lásd a neked nem tetsző emberek kommentjeit...
1. nem figyelsz rá
2. blokkolod
3. nem jössz fel

Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, én azért jöttem vissza, hogy a normális emberekkel normális beszélgetést folytassak. Nem azért, hogy anyázzak all day erry day

a bold resszel megfogtal, de attol fuggetlenul kepesnek kene lennie a beilleszkedesre szerintem egy ertelmes embernek, ha uj ha nem, raadasul tenyleg nem volt egybol kurva anyazva neki, es azert jspn amugyis indokolt az uj emberek fele a bizalmatlansag, ezt bekell latnod, kegyetlen ez a korforgas.
egyebkent meg az a baj a postblockerrel, hogy latod, hogy ott a post, csak nem latod mi van benne, latod hogy quoteoljak, reagalnak, meg latod, hogy ures a fel topic, es az is elegge zavaro, a postjai meg mindenhol ott vannak, a vicces kepek topicert is kar, szerettem azt a topicot, kontentet ugyan nem adtam hozza sokat, de jo volt neha belelapozni, mar ez is teljesen kihalt. Egyebkent meg te is ugyanugy tudsz ignoralni mindent es beszelgethetsz normalis emberekkel normalis dolgokrol ))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2014 12:32pm
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 20:27)
Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, én azért jöttem vissza, hogy a normális emberekkel normális beszélgetést folytassak. Nem azért, hogy anyázzak all day erry day


Ennek nagyon jo nyitanya volt ez a topic. 8DDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 12:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:32pm)
a bold resszel megfogtal, de attol fuggetlenul kepesnek kene lennie a beilleszkedesre szerintem egy ertelmes embernek, ha uj ha nem, raadasul tenyleg nem volt egybol kurva anyazva neki, es azert jspn amugyis indokolt az uj emberek fele a bizalmatlansag, ezt bekell latnod, kegyetlen ez a korforgas.
egyebkent meg az a baj a postblockerrel, hogy latod, hogy ott a post, csak nem latod mi van benne, latod hogy quoteoljak, reagalnak, meg latod, hogy ures a fel topic, es az is elegge zavaro, a postjai meg mindenhol ott vannak, a vicces kepek topicert is kar, szerettem azt a topicot, kontentet ugyan nem adtam hozza sokat, de jo volt neha belelapozni, mar ez is teljesen kihalt. Egyebkent meg te is ugyanugy tudsz ignoralni mindent es beszelgethetsz normalis emberekkel normalis dolgokrol ))


amit én használtam postblockert az nem ilyen volt, eltüntette teljesen a posztot és a kvótot is
de jó is volt, rrc-jara mentes idők, de elbaszódott
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 12:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 08:32pm)
a bold resszel megfogtal, de attol fuggetlenul kepesnek kene lennie a beilleszkedesre szerintem egy ertelmes embernek, ha uj ha nem, raadasul tenyleg nem volt egybol kurva anyazva neki, es azert jspn amugyis indokolt az uj emberek fele a bizalmatlansag, ezt bekell latnod, kegyetlen ez a korforgas.
egyebkent meg az a baj a postblockerrel, hogy latod, hogy ott a post, csak nem latod mi van benne, latod hogy quoteoljak, reagalnak, meg latod, hogy ures a fel topic, es az is elegge zavaro, a postjai meg mindenhol ott vannak, a vicces kepek topicert is kar, szerettem azt a topicot, kontentet ugyan nem adtam hozza sokat, de jo volt neha belelapozni, mar ez is teljesen kihalt. Egyebkent meg te is ugyanugy tudsz ignoralni mindent es beszelgethetsz normalis emberekkel normalis dolgokrol ))


Persze, tudok is, de előtte tettem egy próbát, hogy tudsz-e normálisan is válaszolni. Tudtál.

Jarával már nem próbálkozom, hiába tanítok sokat, ennyire azért nem vagyok türelmes :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1737475767779Next
Add Reply New Topic New Poll