Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:43pm)
valamilyen szinten igazat adok neked, és ha nem a fő nagypofájú nyitotta volna még esküszöm drukkolnék is
így viszont autofail

még ígyis többet értem el a 2. komolyabb napon azzal hogy reflexből leszólítottam egy jó csajt az utcán fényes nappal mint te fogsz és megértem hogy miért érzel irigységet emiatt. szar lehet a félelem börtönében élni vani én megértelek téged, de neked ez a sors jutott fogadd el, szúrj heroint a vénádba, szerezz tramadolt a gyógyszertárból és szedd be etc hátha kicsit jobb lesz
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:44pm)
szánih
száncsikahh
ha így beszélsz a csajokhoz is, akkor már értem miért fail erry tiem
csak a moderáció kikerülése végett írok így te kis butus, hát még erre se tudsz rájönni magadtól?

szegény vanek milyen kis oktondi lény
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 28 2014 09:49am