d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev17374757677105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 09:43am
Quote (Senee @ Jul 28 2014 04:42pm)
Hagyd Vanek pls, ez jó topic

Én legalábbis átérzem a strugglet amit a nőstényekkel való kényszeredett kommunikáció okoz
Szóval igazából ilyen szempontból bőven volt itt progress

inkább go vergődjünk a többiekkel a tfw topicba :xd


valamilyen szinten igazat adok neked, és ha nem a fő nagypofájú nyitotta volna még esküszöm drukkolnék is

így viszont autofail :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 09:44am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:38pm)
csak tényeket közöltem pubi

74 oldal a semmiről, nagy szavak aztán excuses.txt

sajnálom, ha belegázoltam az érzéseidbe :)

nem kell tovább vergődnöd, magadat égeted :)


nemrossz, lebírod kopizni amit a másik ír utána saját szavakba önteni. szerezz saját személyiséget/véleményeket pls mer naon szánih vagy :S:S: azis mien szánihh már hogy leírod hogy mi milyen nyomorékok vagyunk, de azért aztán ugyanazokat spammeled amiket holló szokott (ott leszek, érdekes). átveszed a szavajárását azoknak akik oltogatnak és utálnak egy az egyben csúszómászó módra hátha így betudsz majd illeszkedni, de közben mindenki látja hogy milyen száncsikahh vagy :S.S.:S. szegény gyerek már tényleg sajnállak, igazából te egy meg nem értett kisfiú vagy lélekben aki csak próbál beilleszkedni, milyen szomorú :(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 09:44am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 03:43pm)
valamilyen szinten igazat adok neked, és ha nem a fő nagypofájú nyitotta volna még esküszöm drukkolnék is

így viszont autofail :D


xD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 09:44am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 04:44pm)
nemrossz, lebírod kopizni amit a másik ír utána saját szavakba önteni. szerezz saját személyiséget/véleményeket pls mer naon szánih vagy :S:S: azis mien szánihh már hogy leírod hogy mi milyen nyomorékok vagyunk, de azért aztán ugyanazokat spammeled amiket holló szokott (ott leszek, érdekes). átveszed a szavajárását azoknak akik oltogatnak és utálnak egy az egyben csúszómászó módra hátha így betudsz majd illeszkedni, de közben mindenki látja hogy milyen száncsikahh vagy :S.S.:S. szegény gyerek már tényleg sajnállak, igazából te egy meg nem értett kisfiú vagy lélekben aki csak próbál beilleszkedni, milyen szomorú :(


szánih
száncsikahh

ha így beszélsz a csajokhoz is, akkor már értem miért fail erry tiem

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 09:46am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 09:48am
vaneknek 1 saját postja nem volt még a forumon az xD-ket kívül
mindegyiket valakitől másolja :3
eredeti gyerek 12 éves létére
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 09:48am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:43pm)
valamilyen szinten igazat adok neked, és ha nem a fő nagypofájú nyitotta volna még esküszöm drukkolnék is

így viszont autofail :D


még ígyis többet értem el a 2. komolyabb napon azzal hogy reflexből leszólítottam egy jó csajt az utcán fényes nappal mint te fogsz és megértem hogy miért érzel irigységet emiatt. szar lehet a félelem börtönében élni vani én megértelek téged, de neked ez a sors jutott fogadd el, szúrj heroint a vénádba, szerezz tramadolt a gyógyszertárból és szedd be etc hátha kicsit jobb lesz

Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:44pm)
szánih
száncsikahh

ha így beszélsz a csajokhoz is, akkor már értem miért fail erry tiem


csak a moderáció kikerülése végett írok így te kis butus, hát még erre se tudsz rájönni magadtól? :) szegény vanek milyen kis oktondi lény

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 28 2014 09:49am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 09:49am
Quote (xGurke @ Jul 28 2014 04:48pm)
vaneknek 1 saját postja nem volt még a forumon az xD-ket kívül
mindegyiket valakitől másolja :3
eredeti gyerek 12 éves létére


eredetibb mint te 2x évesen gürgümürgü
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 09:50am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 03:49pm)
eredetibb mint te 2x évesen gürgümürgü


apu molesztált? vagy miért vagy ennyire frusztrált 12 éves létedre?
nem tetszel a lányoknak? mesélj
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 09:51am
Quote (KmA_KnifeMyAngel @ Jul 28 2014 04:48pm)
még ígyis többet értem el a 2. komolyabb napon azzal hogy reflexből leszólítottam egy jó csajt az utcán fényes nappal mint te fogsz és megértem hogy miért érzel irigységet emiatt. szar lehet a félelem börtönében élni vani én megértelek téged, de neked ez a sors jutott fogadd el, szúrj heroint a vénádba, szerezz tramadolt a gyógyszertárból és szedd be etc hátha kicsit jobb lesz



csak a moderáció kikerülése végett írok így te kis butus, hát még erre se tudsz rájönni magadtól? :) szegény vanek milyen kis oktondi lény


semmit nem értél el

kettőnk közül nekem van 10/10 qt gf

go késelj meg valakit pls

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 09:52am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 09:52am
nagyon fájó pontra tapintottunk vaneknál, hogy ennyire sír
Go Back To Magyar Topic List
Prev17374757677105Next
Add Reply New Topic New Poll