Quote (Ghostmasterq @ 16 Mar 2013 15:14)
úgy néz ki az utcán fogom árulni a testemet, beköltözök hasonló dolgok.
Meddig maradok? Hát, ha ősszel kérdezel meg azt mondtam volna,hogy életem végéig, de most úgy néz ki őszig.
Hol leszek? mit csinálok?
Röhej, de még nem tudom kb. egy hete derült ki, hogy tényleg mehetek. Szállásom elvileg lesz, munka nem biztos, ami elég szopás, mert nem tudok nagy összeggel elindulni. Reméljük hamar szerzek valamit. Max. veled összefogunk és kirabolunk valamit.
Egyébként azt hiszem felvettelek facebookon, de nem biztos.
Megvagy! Van a kolinkban ingye biliard meg csocso es barmikor szivesen latlak!
