d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev173747576775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 16 2013 08:19am
Quote (Ghostmasterq @ 16 Mar 2013 15:14)
úgy néz ki az utcán fogom árulni a testemet, beköltözök hasonló dolgok.


Meddig maradok? Hát, ha ősszel kérdezel meg azt mondtam volna,hogy életem végéig, de most úgy néz ki őszig.
Hol leszek? mit csinálok?
Röhej, de még nem tudom kb. egy hete derült ki, hogy tényleg  mehetek. Szállásom elvileg lesz, munka nem biztos, ami elég szopás, mert nem tudok nagy összeggel elindulni. Reméljük hamar szerzek valamit. Max. veled összefogunk és kirabolunk valamit.
Egyébként azt hiszem felvettelek facebookon, de nem biztos.


Megvagy! Van a kolinkban ingye biliard meg csocso es barmikor szivesen latlak! :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 16 2013 08:25am
Quote (cowding @ 16 Mar 2013 15:08)
facen megtalálod



te merre leszel 30 - 1 magasságában



stop bántás és gyere inkább húzni


ismerősöm vagy?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 16 2013 08:26am
Quote (josheide @ 16 Mar 2013 15:19)
Megvagy! Van a kolinkban ingye biliard meg csocso es barmikor szivesen latlak! :)


jó is lesz, olyan rettenetesen egyedül leszek, mint a kutyafasza ^^

egyébként megkérdezem, hátha tudsz valamit,egy kérdést mindenképpen megér :D
nincs valami ismerősöd ahol van kiadó olcsó szoba, vagy esetleg meló?
mondjuk lehet nem itt kéne ezt megbeszélni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 16 2013 08:28am
Quote (Ghostmasterq @ 16 Mar 2013 15:26)
jó is lesz, olyan rettenetesen egyedül leszek, mint a kutyafasza ^^

egyébként megkérdezem, hátha tudsz valamit,egy kérdést mindenképpen megér :D
nincs valami ismerősöd ahol van kiadó olcsó szoba, vagy esetleg meló?
mondjuk lehet nem itt kéne ezt megbeszélni


Mit ertesz olcso alatt?

amugy ja radirok inkabb fbon
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 16 2013 08:40am
geci de kemény, foobarral sokkal szebben szólnak a zenék, mint winampal
asszem áttérek erre, pedig amióta zenét hallgatok gépen winampot használok
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 16 2013 09:19am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 16 2013 03:26pm)
jó is lesz, olyan rettenetesen egyedül leszek, mint a kutyafasza ^^

egyébként megkérdezem, hátha tudsz valamit,egy kérdést mindenképpen megér :D
nincs valami ismerősöd ahol van kiadó olcsó szoba, vagy esetleg meló?
mondjuk lehet nem itt kéne ezt megbeszélni


gumtree.co.uk oldalt látogassad sűrűn
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 16 2013 09:20am
Quote (TouchCow @ Mar 16 2013 02:40pm)
geci de kemény, foobarral sokkal szebben szólnak a zenék, mint winampal
asszem áttérek erre, pedig amióta zenét hallgatok gépen winampot használok


valami hiányzik a postodbol
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 16 2013 09:22am
Quote (josheide @ Mar 16 2013 02:51pm)
A Kings cross mellett lakom.


Az a rész tökjó a Hellgate Londonban!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 16 2013 09:22am
Quote (sylke @ 16 Mar 2013 17:20)
valami hiányzik a postodbol


mostanában ilyen standard szarjaim vannak, nincs sajnos mit mesélni róla :c
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 16 2013 09:25am
tesóm:
" Hát, kenyér az nem volt a boltban, de hoztam neked krukit "

Go Back To Magyar Topic List
Prev173747576775001Next
Closed New Topic New Poll