d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev17374757677198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 01:03pm
Quote (Rawen @ 30 Sep 2012 20:28)
http://1.imgland.net/QQ0TR5u.png

Herewego.jpg


Egy geci nagy 0, vártam a fightot és SEMMI.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2012 01:49pm
Quote (Rawen @ Sep 30 2012 07:28pm)
http://1.imgland.net/QQ0TR5u.png

Herewego.jpg


>Cerebrate
>720p

Elkezdtem Little Busters!-t, es par ora utan meg a heroinek felet egyszer sem lattam. Mindenki verekszik randomba mindenkivel es eddig arrol szolt az egesz hogy a föszereplö ket haverja oltjak egymast. Vannak minigamek is, azok viccesek de VN-töl inkabb törtenetet varnek. Szereplök autistak, nem is ismerik az osztalytarsaik nevet, rajz fos, zene az egyetlen ami elmegy eddig. A bemutatott szereplök hattertörtenete alapjan mar elöre latom a sok forced dramat, nem tudom hogy egy routenal többet vegig fogok-e jatszani.

Most peldaul ott tartok hogy föszereplö veletlenül belerug valakibe.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 01:54pm
Quote (Karan2_Returned @ 30 Sep 2012 21:49)
>Cerebrate
>720p

Elkezdtem Little Busters!-t, es par ora utan meg a heroinek felet egyszer sem lattam. Mindenki verekszik randomba mindenkivel es eddig arrol szolt az egesz hogy a föszereplö ket haverja oltjak egymast. Vannak minigamek is, azok viccesek de VN-töl inkabb törtenetet varnek. Szereplök autistak, nem is ismerik az osztalytarsaik nevet, rajz fos, zene az egyetlen ami elmegy eddig. A bemutatott szereplök hattertörtenete alapjan mar elöre latom a sok forced dramat, nem tudom hogy egy routenal többet vegig fogok-e jatszani.

Most peldaul ott tartok hogy föszereplö veletlenül belerug valakibe.

http://4.imgland.net/CKmOIir.jpg


HS botról lassan jött mert sokan szedték. Teljesen felesleges az upscale 1080p, faszrázás az egész, HS az egyetlen group aki használja TV releasenél.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2012 02:02pm
Quote (Rawen @ Sep 30 2012 08:54pm)
HS botról lassan jött mert sokan szedték. Teljesen felesleges az upscale 1080p, faszrázás az egész, HS az egyetlen group aki használja TV releasenél.


En CRtöl meg Hextöl szoktam tölteni, van amikor 6 MiB/s is összejön.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 03:14pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 1 2012 02:23am
En is megneztem TE-t, gondoltam következö reszben lesz a fight, erre ending utan timeskip. Nagyon remelem lesz erröl OVA mert ez lett volna a sorozat csucspontja. Meg igazabol azt se nagyon ertem hogy ha Yuuya TSF-jenek kritikusan megserült minden resze es allni is alig tudott akkor hogy tudott meg visszagyalogolni.
De viszont mar nem kell sokat varni, 24.-en megjelenik az OP single, szerintem ez az elözö season legjobb openingje.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2012 02:33am
Erről jut eszembe


És én még azt hittem a TE van tele QUALITYval.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 1 2012 02:58am
Quote (Rawen @ Oct 1 2012 10:33am)
Erről jut eszembe
http://www.youtube.com/watch?v=sYYCdIlUz1w

És én még azt hittem a TE van tele QUALITYval.


tudom, hogy ez a topik már csak a tied + kriszé, de most ezen mit kéne nézni?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 1 2012 02:59am
Quote (Rawen @ Oct 1 2012 09:33am)
Erről jut eszembe
http://www.youtube.com/watch?v=sYYCdIlUz1w

És én még azt hittem a TE van tele QUALITYval.


Elöször azt gondoltam hogy fanmade cuccnak elmegy, utana rajöttem mi ez. Egy sima videoklipp jobb reklam lenne szerintem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2012 03:00am
Quote (meatyowllegs @ 1 Oct 2012 10:58)
tudom, hogy ez a topik már csak a tied + kriszé, de most ezen mit kéne nézni?


Azt, hogy egy rakás szar és ez official PV lesz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17374757677198Next
Add Reply New Topic New Poll