d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev173747576771468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 13 2012 05:25am
Quote (szabika @ 13 Aug 2012 13:19)
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/08/13/budai_kartelleztunk_es_akkor_mi_van/

végre valaki nem kertel, és a hatalmánál fogva, a kellő arroganciájával semmibe veszi a plebejust


Mondjuk ezzel igazából csak az auchan veszít, szóval felőlem oké a dolog.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 13 2012 05:29am
Quote (ElCapitano @ Aug 13 2012 12:25pm)
Mondjuk ezzel igazából csak az auchan veszít, szóval felőlem oké a dolog.


2008, Budai " ellenezzük a kormány beavatkozását a dinnye árába"
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 13 2012 05:35am
Quote (szabika @ 13 Aug 2012 13:29)
2008, Budai " ellenezzük a kormány beavatkozását a dinnye árába"


És akkor inkább ragaszkodjanak a szar döntéshez?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 13 2012 05:40am
Quote (ElCapitano @ Aug 13 2012 12:35pm)
És akkor inkább ragaszkodjanak a szar döntéshez?



stop fidezs pls
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Aug 13 2012 05:42am
Quote (Genthor @ Jul 27 2012 03:01pm)
http://index.hu/belfold/2012/07/27/orban_jon_a_valasztasi_feliratkozas/

A Magyar Nemzet mai számában megjelenteket megerősítve a Kossuth rádiónak adott péntek reggeli interjújában a kormányfő bejelentette, hogy a választási eljárásról szóló, ősszel megalkotandó törvényben rögzítik a feliratkozást. Eszerint a parlamenti választáson csak az előzetesen feliratkozottak vehetnek majd részt. A feliratkozásra hosszú idő áll majd rendelkezésre.


Ennyit a szabad választáshoz való alapvető jogról.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2012 05:44am
Quote (estamas @ 13 Aug 2012 13:42)
Ennyit a szabad választáshoz való alapvető jogról.


Én amúgy nem értem ezt a drámát ami emiatt megy, ha szavazni akarok akkor elmegyek feliratkozni /thread. Értem én, hogy felesleges meg van nyilvántartás amúgy is de nem éppen ilyen dolgokat kéne kritizálni. Ha nem kérdezik meg feliratkozásnál, hogy mire fogok szavazni akkor nem látom azt az ÓRIÁSI problémát amiről beszélnek az ellenzéki pártok.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 13 2012 05:50am
Quote (estamas @ Aug 13 2012 12:42pm)
Ennyit a szabad választáshoz való alapvető jogról.


Miért, mostantól nem fogsz tudni szavazni?

Egyébként meg ezer éve felmerült ennek az igénye. Például amikor emberek az utolsó pillanatban egy feles pálinka miatt mentek el szavazni.
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Aug 13 2012 06:01am
Quote (Rawen @ Aug 13 2012 12:44pm)
Én amúgy nem értem ezt a drámát ami emiatt megy, ha szavazni akarok akkor elmegyek feliratkozni /thread. Értem én, hogy felesleges meg van nyilvántartás amúgy is de nem éppen ilyen dolgokat kéne kritizálni. Ha nem kérdezik meg feliratkozásnál, hogy mire fogok szavazni akkor nem látom azt az ÓRIÁSI problémát amiről beszélnek az ellenzéki pártok.


Most úgy mégis mi szükség van erre? Mikor egy demokratikus államban jogod van elmenni, azt voksolni. Ennyi. Ez a nyilvántartás csak problémákat szül (már látom magam előtt, hogy xy adatai véletlenül nem kerültek be a rendszerbe, köszönjük, nem szavazhat), plusz költséggel jár a fenntartása, bevezetése, holott semmi szükség nem lenne rá.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 14 2012 05:22am
Quote (szabika @ Aug 13 2012 12:29pm)
2008, Budai " ellenezzük a kormány beavatkozását a dinnye árába"


http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/08/14/budai_nem_kartell_volt/

Ede: na pontosan ez a bajom, hogy a szarháziak bármit mondhatnak büntetlenül :))))))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 6 2012 01:42pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev173747576771468Next
Add Reply New Topic New Poll