Quote (Rawen @ Aug 13 2012 12:44pm)
Én amúgy nem értem ezt a drámát ami emiatt megy, ha szavazni akarok akkor elmegyek feliratkozni /thread. Értem én, hogy felesleges meg van nyilvántartás amúgy is de nem éppen ilyen dolgokat kéne kritizálni. Ha nem kérdezik meg feliratkozásnál, hogy mire fogok szavazni akkor nem látom azt az ÓRIÁSI problémát amiről beszélnek az ellenzéki pártok.
Most úgy mégis mi szükség van erre? Mikor egy demokratikus államban jogod van elmenni, azt voksolni. Ennyi. Ez a nyilvántartás csak problémákat szül (már látom magam előtt, hogy xy adatai véletlenül nem kerültek be a rendszerbe, köszönjük, nem szavazhat), plusz költséggel jár a fenntartása, bevezetése, holott semmi szükség nem lenne rá.