Quote (bajcli @ 6 Oct 2011 01:51)
good night sweet prince
RIP

bár én már a lemondásnál megmondtam, hogy valószínűleg nincs sok ideje hátra
lol felvettél facebookon, melyik noob járatja körbe a személyazonosságomat?
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 6 2011 02:39am