d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev17374757677799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 1 2011 02:18pm
Quote (anyd @ Oct 1 2011 10:17pm)
bárcsak nekem is lenne egy vallásom, aminek sok milliárdos ember hívője


Szerintem a zsidóság nem vallás hanem genetikai alapú, legalábbis és többnyire felismerem őket fejről, nem hiszem, hogy ez a vallásuk miatt van.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2011 02:27pm
Quote (daneeka10 @ 1 Oct 2011 22:09)
http://incogman.net/wp-content/uploads/2010/07/JEW-TOP-MANAGEMENT1.jpg


amúgy nem csoda, ~ők alapították a filmipart. btw a kedvenc érvelésem az, hogyha valaki nem is zsidó, akkor kriptozsidó ^^
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 1 2011 02:33pm
Quote (daneeka10 @ Oct 1 2011 09:18pm)
Szerintem a zsidóság nem vallás hanem genetikai alapú, legalábbis és többnyire felismerem őket fejről, nem hiszem, hogy ez a vallásuk miatt van.


én nem azt mondtam hogy azért legyenek gazdagok mert a vallásomhoz tartoznak, hanem fordítva
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 1 2011 02:40pm
Quote (anyd @ Oct 1 2011 10:33pm)
én nem azt mondtam hogy azért legyenek gazdagok mert a vallásomhoz tartoznak, hanem fordítva


tehát kanzotrat zohmosállav a trem kogadzag keneygel tréza?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 1 2011 02:44pm
Quote (daneeka10 @ Oct 1 2011 09:40pm)
tehát kanzotrat zohmosállav a trem kogadzag keneygel tréza?


nem. nincs MERT.
csak nem bánnám, ha mondjuk a vallásom nem arról lenne híres hogy jézus milyen fasza gyerek, hanem hogy kőgazdagok is ebben hisznek
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 1 2011 02:50pm
Quote (anyd @ 1 Oct 2011 22:44)
nem. nincs MERT.
csak nem bánnám, ha mondjuk a vallásom nem arról lenne híres hogy jézus milyen fasza gyerek, hanem hogy kőgazdagok is ebben hisznek


try scientology
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 1 2011 02:50pm
Quote (anyd @ Oct 1 2011 10:44pm)
nem. nincs MERT.
csak nem bánnám, ha mondjuk a vallásom nem arról lenne híres hogy jézus milyen fasza gyerek, hanem hogy kőgazdagok is ebben hisznek


szerintem aki komolyan veszi egy vallást az nem mozog ilyen körökben mint CNN/TV2/etc. igazgatói széke mert a legocsmányabb profitéhes népbutító hazudozás megy mindegyikben ami szerintem minden vallás értékrendjével szembe megy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 1 2011 02:52pm
Quote (ElCapitano @ Oct 1 2011 09:50pm)
try scientology


oh wait, nem hiszek istenben
Quote (daneeka10 @ Oct 1 2011 09:50pm)
szerintem aki komolyan veszi egy vallást az nem mozog ilyen körökben mint CNN/TV2/etc. igazgatói széke mert a legocsmányabb profitéhes népbutító hazudozás megy mindegyikben ami szerintem minden vallás értékrendjével szembe megy


vannak gazdag és vallásos emberek
pl a pápa
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 1 2011 02:58pm
Quote (anyd @ Oct 1 2011 10:52pm)
vannak gazdag és vallásos emberek
pl a pápa


nevettem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2011 02:58pm
Quote (anyd @ 1 Oct 2011 22:44)
nem. nincs MERT.
csak nem bánnám, ha mondjuk a vallásom nem arról lenne híres hogy jézus milyen fasza gyerek, hanem hogy kőgazdagok is ebben hisznek


fel lehet venni a zsidó vallást
Go Back To Magyar Topic List
Prev17374757677799Next
Add Reply New Topic New Poll