d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev173747576774303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 28 2011 08:14am
Quote (Moonflow @ 28 Apr 2011 15:00)
Maplhite. Uristen. Olvasd mar el rendesen a nevet baszdmeg.
MELFÁJT.

Megvettem Nidalee-t, imadom :}


ja,én is imádom,mint kecske a kést,hogy baszná meg az anyját az a faszopogató karakter
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 28 2011 08:27am
Quote (H4xooR @ 28 Apr 2011 15:14)
ja,én is imádom,mint kecske a kést,hogy baszná meg az anyját az a faszopogató karakter


Pedig nagyon fun es hasznos is :D
Btw megvolt eletem elso Sion game-je. N1 az is, lehet majd megveszem, csak 1350.

This post was edited by Moonflow on Apr 28 2011 08:28am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 28 2011 08:53am
Quote (Moonflow @ 28 Apr 2011 16:27)
Pedig nagyon fun es hasznos is :D
Btw megvolt eletem elso Sion game-je. N1 az is, lehet majd megveszem, csak 1350.


ja,healel+ASt ad,bozotból kijőve kap MSt aztán hamár majdnem megöltem ő átváltozik,healel egyet,majd vissza,és elszökdécsel. és még funból pofánbasz egy dárdával félpályáról és leveszi a fél hpm.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 28 2011 09:13am
Quote (H4xooR @ 28 Apr 2011 15:53)
ja,healel+ASt ad,bozotból kijőve kap MSt aztán hamár majdnem megöltem ő átváltozik,healel egyet,majd vissza,és elszökdécsel. és még funból pofánbasz egy dárdával félpályáról és leveszi a fél hpm.


Ja, hat ellene en is utalok jatszani. Probald majd ki, bar kell hozza skill is, szoval nem tudom, hogy neked valo-e.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 28 2011 09:33am
Quote (Moonflow @ 28 Apr 2011 17:13)
Ja, hat ellene en is utalok jatszani. Probald majd ki, bar kell hozza skill is, szoval nem tudom, hogy neked valo-e.


ha-ha.

már próbáltam egyébként és nagyon nem jött be. melegeknek való karakter,nem csodálom,hogy megvetted.

Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 28 2011 09:39am
amugy ez egy jo jatek?
fel van telepitve, meg minden faszom, lehet kene jaccani picit
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 28 2011 09:40am
Quote (Taszilo.^ @ Apr 28 2011 05:39pm)
amugy ez egy jo jatek?
fel van telepitve, meg minden faszom, lehet kene jaccani picit


próbáld ki baszod
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 28 2011 12:12pm
20/3
Mf-el, alakul már a runa page, 22%+ critical, akkorákat basztam ww-ra hogy öröm volt nézni. :')
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 28 2011 12:15pm
jó fossávert minket egy pantheon, meg valami patkány ;c
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 28 2011 12:16pm
Quote (N4aBz @ 28 Apr 2011 18:15)
jó fossávert minket egy pantheon, meg valami patkány ;c


Sirsz.
Jössz játszani te qtya?
Addojjá'
SmatANDtnt
Go Back To Magyar Topic List
Prev173747576774303Next
Add Reply New Topic New Poll