d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev173747576775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 31 2010 02:14pm
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 08:10pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46518823&p=310433492

nekem is feltűnt :)

egyébként erre 50 nap...

flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44329042&p=295099799

erre kaptam csak 30at, te meg arra 50et


panaszkodunk?
spam / flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46365039&p=309314137
in 74 days, 1 hours
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 31 2010 02:14pm
Quote (sunnymarcell @ 31 Jul 2010 22:13)
srsly, a modok egyre mele...


50%
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 02:19pm
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 22:12)
hát ha ilyenért kapok azt még jobban megértem, mint az előzőt


lehet én értetem félre, de szerintem még simán belefért..
Lajo volt ? Láttam a topicban :D
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 02:21pm
Quote (banyek @ Jul 31 2010 09:19pm)
lehet én értetem félre, de szerintem még simán belefért..
Lajo volt ? Láttam a topicban :D


ami történt megtörtént :(
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 02:24pm
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 22:21)
ami történt megtörtént :(


írj lajora, szedje le..
Üres lenne a sub, ha minden egyes ugyanilyen postért járna 10%, szinte már meme a szöveg, ne legyen ebből is olyan téma, mint a feketézés :)
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 02:25pm
Quote (banyek @ Jul 31 2010 09:24pm)
írj lajora, szedje le..
Üres lenne a sub, ha minden egyes ugyanilyen postért járna 10%, szinte már meme a szöveg, ne legyen ebből is olyan téma, mint a feketézés :)


felesleges
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2010 02:26pm
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 22:24)
írj lajora, szedje le..
Üres lenne a sub, ha minden egyes ugyanilyen postért járna 10%, szinte már meme a szöveg, ne legyen ebből is olyan téma, mint a feketézés :)


kell az attention, mi?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 31 2010 02:26pm
úristen bazdmeg, játszóteret csinálnak jspből
mi ez a szar
srsly...
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 02:28pm
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 22:25)
felesleges


te tudod, te hordod. Legalább kihívás egy hónapig az elsőzés 30% warnal :rolleyes:
Quote (bajcli @ 31 Jul 2010 22:26)
kell az attention, mi?


középvezetőként kapok én eleget, bár most szabadság, így nem igazán..

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 02:29pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 02:29pm
Quote (banyek @ Jul 31 2010 09:28pm)
te tudod, te hordod. Legalább kihívás egy hónapig az elsőzés 30% warnal  :rolleyes:


in 50 days, 23 hours


;DDDDDDDD

9. warnom :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev173747576775001Next
Closed New Topic New Poll