Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 22:25)
felesleges
te tudod, te hordod. Legalább kihívás egy hónapig az elsőzés 30% warnal

Quote (bajcli @ 31 Jul 2010 22:26)
kell az attention, mi?
középvezetőként kapok én eleget, bár most szabadság, így nem igazán..
This post was edited by banyek on Jul 31 2010 02:29pm