te figyelj én még benne is lennék, ha nem egyedül kell mennem, én lazán benevezek egy ilyen funra
amúgy ha készen lessz a szamár, reszkessetek

kb akkor lesz meg az enyém is, mint Baleeeé, megnézhessük majd azt az emelkedőt
amúgy ha a budaörsi emelkedőn felmész bringával, majd látni fogod, milyen egy jóóó emelkedő

nekem az már megvolt

asszem ma szinterezik a vázamat
