d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17374757677410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 04:30am
Quote (jspogmg @ Jun 24 2010 10:59am)
annak az emelkedőnek, pedig csak az eleje a durva


viszont ott is fordultam vissza kb 25m után 8D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 04:38am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 10:21am)


nn riksázás bicóval
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 04:48am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 12:38)
nn riksázás bicóval


WAT
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 05:19am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 11:48am)
WAT


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 05:27am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 13:19)
http://www.tonuzaba.com/promotion/multimedia_riksa/02.jpg


Lol, nem is olvastad el MI

4 kerekű, reklámfelülettel telerakot bringával kell csak simán bicózgatni a városban kb.. >.<

"Feladat: hirdetőtáblás, négykerekű biciklitekerés megadott útvonalon "
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 08:45am
..

This post was edited by SamLee on Jun 24 2010 08:48am
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 08:48am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 10:21am)


én ilyen melóban még benne is lennék, ha nem kell egyedül menni, ez szerintem tiszta fun :)

egyébként meg kb úgy lesz kész a kecském, ahogy Baleee is megveszi az övét, úgyhogy megnézhessük akár többen is azt az emelkedőt, kíváncsi vagyok rá :) A budaörsi emelkedő után nem hiszem hogy van új a nap alatt :D :D :D

asszem ma szinterezik a bringámat :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 08:49am
Quote (SamLee @ Jun 24 2010 03:45pm)
te figyelj én még benne is lennék, ha nem egyedül kell mennem, én lazán benevezek egy ilyen funra :)

amúgy ha készen lessz a szamár, reszkessetek :D kb akkor lesz meg az enyém is, mint Baleeeé, megnézhessük majd azt az emelkedőt ;)

amúgy ha a budaörsi emelkedőn felmész bringával, majd látni fogod, milyen egy jóóó emelkedő :D nekem az már megvolt :D

asszem ma szinterezik a vázamat :)


budaörsi emelkedőt max buszból ismerem ^^
de amugy az nem olyan hosszú, kiállsz a nyeregből azt felmászol
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 08:50am
na alkalmasint akkor majd elmászhatunk arra is, ajánlom kifejezetten, de előtte még kicsit vissza kell jönni a kondimba, mert most nem hiszem hogy menne :P
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 08:59am
Quote (SamLee @ Jun 24 2010 03:50pm)
na alkalmasint akkor majd elmászhatunk arra is, ajánlom kifejezetten, de előtte még kicsit vissza kell jönni a kondimba, mert most nem hiszem hogy menne :P


nem gáz, én is olyan kondiba vagyok, hogy az árpád hídra a felüljáró megizzaszt ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev17374757677410Next
Add Reply New Topic New Poll