d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev17374757677382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 2 2010 12:51pm
Quote (SirCsimbok @ 2 May 2010 20:40)
mégiscsak jobban megérdemelné a bajnoki címet a barca :(

kannyukat


ezt megtudnád indokolni?
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
May 2 2010 01:03pm
Quote (lacoking @ 2 May 2010 19:51)
ezt megtudnád indokolni?


igen,
mert reálnál ott van C. ^_^

This post was edited by SirCsimbok on May 2 2010 01:03pm
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 2 2010 01:14pm
Quote (SirCsimbok @ 2 May 2010 21:03)
igen,
mert reálnál ott van C. ^_^


lol , szóval te is messi fan vagy ^^
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 2 2010 10:34pm
Quote (lacoking @ 2 May 2010 20:51)
ezt megtudnád indokolni?


a reál már meccsek óta ugy játszik hogy éppen csak megnyeri mázligóllal a meccset. elég indok?
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 3 2010 01:07am
Quote (ZeNoR @ 3 May 2010 06:34)
a reál már meccsek óta ugy játszik hogy éppen csak megnyeri mázligóllal a meccset. elég indok?


lol , mázligól? nézted a tegnapi meccset ? meg a múltkori asszem atletico madrid ellenit? végig egykapuzás volt , méghogy mázligól öregem
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
May 3 2010 01:09am
Quote (lacoking @ 3 May 2010 08:07)
lol , mázligól? nézted a tegnapi meccset ? meg a múltkori asszem atletico madrid ellenit? végig egykapuzás volt , méghogy mázligól öregem


ha vadócz berúgta volna :rolleyes:

Quote (lacoking @ 2 May 2010 20:14)
lol , szóval te is messi fan vagy ^^


hát nagyokat nevettem, amikor szétalázta az arsenalt :lol:

This post was edited by SirCsimbok on May 3 2010 01:10am
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 3 2010 01:10am
Quote (SirCsimbok @ 3 May 2010 09:09)
ha vadócz berúgta volna :rolleyes:


az már más kérdés , de ez a gyerek akkor is hülyeségeket beszél , és azonkivül az osasunanak se volt túl sok lehetősége
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
May 3 2010 07:42am
manutd nem lesz bajnok \o/
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 3 2010 07:46am
Quote (lacoking @ 3 May 2010 09:07)
lol , mázligól? nézted a tegnapi meccset ? meg a múltkori asszem atletico madrid ellenit? végig egykapuzás volt , méghogy mázligól öregem


tegnapi meccset yy néztem hiába egykapuzás ha szart sem érnek vele... nem az számit a fociban hogy kinek van több helyzete vagy kinél van többet a labda... és atletico bilbao ellen játszottak múltkor és az is elég mázli volt ahogy káká eltalálta a labdát mert belsővel akarta rúgni csak túl gyors volt a labda és így külsövel sikerült ... szal te ne beszélj hülyeségeket. Még a nagy Real fanok is elismerik hogy előbb utobb ebből botlás lesz.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 3 2010 08:26am
Quote (ZeNoR @ May 3 2010 02:46pm)
tegnapi meccset yy néztem hiába egykapuzás ha szart sem érnek vele... nem az számit a fociban hogy kinek van több helyzete vagy kinél van többet a labda... és atletico bilbao ellen játszottak múltkor és az is elég mázli volt ahogy káká eltalálta a labdát mert belsővel akarta rúgni csak túl gyors volt a labda és így külsövel sikerült ... szal te ne beszélj hülyeségeket. Még a nagy Real fanok is elismerik hogy előbb utobb ebből botlás lesz.


akkor azok nem igazi real drukkerek :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17374757677382Next
Add Reply New Topic New Poll