Quote (lacoking @ 3 May 2010 08:07)
lol , mázligól? nézted a tegnapi meccset ? meg a múltkori asszem atletico madrid ellenit? végig egykapuzás volt , méghogy mázligól öregem
ha vadócz berúgta volna

Quote (lacoking @ 2 May 2010 20:14)
lol , szóval te is messi fan vagy ^^
hát nagyokat nevettem, amikor szétalázta az arsenalt
This post was edited by SirCsimbok on May 3 2010 01:10am