Quote (beni @ Sat, 25 Oct 2008, 19:45)
Lehet igazad van :\
akkor már ventri channel lehet jobb lenne, mert LS közben/brun közben jobban lehet hasznosítani.
mondtam beni, ha kell akkor azt tudok intezni.
amugy is van 1 szobam, de csinaltatok bushidot ha ragaszkodsz hozza :-)
This post was edited by vtibor on Oct 25 2008 03:05pm