d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17377387397407415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 12:44pm
Quote (Aston @ 26 Nov 2011 19:14)
de ha én azt akarom mondani, hogy: "én sem", márpedig ezt akartam mondani, akkor is a neither am i volna a helyes? :huh:


igen
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2011 12:52pm
Quote (Aston @ 26 Nov 2011 19:14)
de ha én azt akarom mondani, hogy: "én sem", márpedig ezt akartam mondani, akkor is a neither am i volna a helyes? :huh:


nem
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 26 2011 01:00pm
Quote (Aston @ 26 Nov 2011 19:14)
de ha én azt akarom mondani, hogy: "én sem", márpedig ezt akartam mondani, akkor is a neither am i volna a helyes? :huh:


igen
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2011 01:03pm
Quote (Rawen @ Nov 26 2011 08:18pm)
120gigas net dreamhacken :O  :O  :O kb elképzelni se tudom az milyen lehet


ez már kb. csak ilyen faszmutogatás, nekem már ilyen 14 megás letöltésnél is kiakad a merevlemezre írás
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 01:04pm
Quote (fleSs @ 26 Nov 2011 20:00)
igen


Quote (Cpt_Ghost @ 26 Nov 2011 19:52)
nem


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 19:44)
igen


bajclit akarom!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2011 01:10pm
Quote (Saenchai @ 26 Nov 2011 20:03)
ez már kb. csak ilyen faszmutogatás, nekem már ilyen 14 megás letöltésnél is kiakad a merevlemezre írás


at our last Guinness world record there was 13 292 connected devices to our network.

ez azért elég nagy lan,kell a net :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 26 2011 02:12pm
Quote (Aston @ 26 Nov 2011 21:04)
bajclit akarom!


igen
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2011 02:16pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 26 2011 07:44pm)
igen


szerintem do-val is helyes
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 26 2011 02:18pm
Quote (anyd @ Nov 26 2011 08:16pm)
szerintem do-val is helyes


hívjátok ide angololivért
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 02:23pm
Quote (bajcli @ 26 Nov 2011 21:12)
igen


segíts, kedves Péter!
hogy helyes(ebb) a reakció a fentebb vázolt, roppant bonyolult szituációban?
Neither do I vagy Neither am I, amennyiben úgy akartam reagálni szencsájdávid mondatára, hogy "Én sem" angolul.

~~Best Regards~~
~Aston~
Go Back To Magyar Topic List
Prev17377387397407415001Next
Closed New Topic New Poll