d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17367377387397401468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2015 05:26pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2015 01:25)
ez olyan mintha én meg megnyertem volna a lottóötöst


te legalább nem álnál le embereket mészárolni, csak mobokat wowban
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2015 05:26pm
Quote (Senee @ Jun 23 2015 11:25pm)
ez olyan mintha én meg megnyertem volna a lottóötöst


egyáltalán nem
mert te valószínűleg nyugodtan ülnél a pincédben és elfoglalnád magad
ők sajnos nem érik be ennyivel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2015 05:30pm
na végig néztem amúgy, nem akadt ki a goremeter
tul sokat basztam az anyamat forcsenen ugylatszik

de azert mar ideje lenne lebombazni a budos picsaba az egesz telepet, az artatlanokat meg akik veluk egtek felirni jarulekos vesztesegnek, lehet jobban jarnak ok is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2015 05:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 23 2015 11:30pm)
na végig néztem amúgy, nem akadt ki a goremeter
tul sokat basztam az anyamat forcsenen ugylatszik

de azert mar ideje lenne lebombazni a budos picsaba az egesz telepet, az artatlanokat meg akik veluk egtek felirni jarulekos vesztesegnek, lehet jobban jarnak ok is


ott az ártatlanból is csak gyilkos lesz imo
mert ez megy körbe-körbe

i mean "lebombázták a családomat meg a barátaimat... beállok a seregbe és kinyirom az övéket..." még több valakijei halnak meg... még többen bombázzák egymást azért mert a másik meg ezt meg azt csinálta etc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2015 05:38pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2015 01:34)
ott az ártatlanból is csak gyilkos lesz imo
mert ez megy körbe-körbe

i mean "lebombázták a családomat meg a barátaimat... beállok a seregbe és kinyirom az övéket..." még több valakijei halnak meg... még többen bombázzák egymást azért mert a másik meg ezt meg azt csinálta etc


tfw 50 ev mulva az egesz fold az isise lesz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 24 2015 04:03am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Jun 2015 00:30)
na végig néztem amúgy, nem akadt ki a goremeter
tul sokat basztam az anyamat forcsenen ugylatszik


de azert mar ideje lenne lebombazni a budos picsaba az egesz telepet, az artatlanokat meg akik veluk egtek felirni jarulekos vesztesegnek, lehet jobban jarnak ok is


mi is erről beszéltünk skypeon, hogy fel se tudjuk kb fogni a sok hollywoodi maszlag után, hogy ez igazi
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 24 2015 04:36am
valaki pmelje már el nekem bitte
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jun 24 2015 04:39am
Küldje elvalaki pmben a videót pls.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2015 05:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 23 2015 11:38pm)
tfw 50 ev mulva az egesz fold az isise lesz


http://444.hu/2015/06/24/mar-sajat-aranypenze-is-lesz-az-iszlam-allamnak/

végül is lehet az a céljuk, a pénzükön már a világtérkép van
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2015 08:35am
amúgy ha nekik olyan mindegy meg úgyis öngyilkosmerénylők etc akkor miért nem csinaljak azt hogy igy több tengeralattjáróval odamennek angliahoz vmi tengerparti varoshoz oszt tengeralattjáróból kiszáll 500 dzsihádos azt kifosztjak a varost etc azt visszamennek a méllybe
vagy igy müszerekkel ki lehet mutatni hogy ott lopakodik a tenger mélyén 5-6 tengeralattjáró
Go Back To Magyar Topic List
Prev17367377387397401468Next
Add Reply New Topic New Poll