Quote (Cpt_Ghost @ Jun 23 2015 11:30pm)
na végig néztem amúgy, nem akadt ki a goremeter
tul sokat basztam az anyamat forcsenen ugylatszik
de azert mar ideje lenne lebombazni a budos picsaba az egesz telepet, az artatlanokat meg akik veluk egtek felirni jarulekos vesztesegnek, lehet jobban jarnak ok is
ott az ártatlanból is csak gyilkos lesz imo
mert ez megy körbe-körbe
i mean "lebombázták a családomat meg a barátaimat... beállok a seregbe és kinyirom az övéket..." még több valakijei halnak meg... még többen bombázzák egymást azért mert a másik meg ezt meg azt csinálta etc